Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szedek tabit már 2 hónapja...

Nem szedek tabit már 2 hónapja, de ha nem szedem, akkor nem is jön meg. Hízok, már elég nagy a hasam, a sok hízástól. Hormeel S cseppeket szedek, hogy megjöjjön. Esetleg lehet baba a dologba?

Figyelt kérdés
Ugye nem védekezünk, de ha nincs mensesem, nincs peteérésem se??? Kb 1 hónapja erős szomjúságot tapasztaltam, de ez gyorsan elmúlt (kb 1-2 hét). Sokat eszek, ami önmagában nem jelent semmit, de azért kiváncsi lennék a véleményetekre. Ja és szoktak erős folyásaim is lenni, de heti 1 alkalommal kb. Szóval van olyan, hogy terhes vki, de nem szerez róla tudomást? Feltétlenül jelentkeznie kell a terhességi előjeleknek? Így, hogy nincs mensesem, mennyi az esélye a teherbeesésnek? A hormeel S cseppek mennyi idő után fejtik ki a hatást??? Ne haragudjatok a sok kérdésért.
2009. nov. 20. 16:34
 1/5 anonim válasza:

Hát..szerintem terhességi teszt!

vegyél Gabriel-t az MINDENT kimutat már 3 napos terhességen is és BÁRMIKOR megcsinálhatod! csak ne izgulj..nekem 27-én kellett volna jönnie helyette 14én jött most...annyit aggoidtam miatt a SEMMIÉRT....szal csak nyugi és teszt!am a teszt 800Ft és 99.98%


Pusz 18/L

2009. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jóó, de nekem alapból nem jönne meg csak 4 havonta, ha nem szedek gyógyszert.Amugy köszi a választ!
2009. nov. 20. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem menj el orvoshoz. Nekem is így volt, hogy nem jött meg csak 3-4-5 havonta, hirtelen elkapott pár napig a szomjúság, hízékony vagyok és ha fogyózok nagyon nehezen megy le, ha megjön, az se igazi,hanem inkább barnás és darabos. Kiderült, hogy PCOS betegségem van, ami a cukorbetegséggel is összefügghet. Ha hirtelen sokat iszol pár napig, az azt is jelentheti, hogy magas a vércukrod, meg ha nagyon ki van száradva a sarkad. Nekem annyira kiszárad, hogy néha ki is reped és vérzik.

2009. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet baba!sok sikert neked!
2009. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. nov. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!