Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jött meg, ha két teszt...

Miért jött meg, ha két teszt is pozitív?

Figyelt kérdés

Pár napja csináltam két tesztet is és mind a 2 halványan de pozitív lett,tegnap előtt pedig megjött!

De a hőm 37 ,és nem ment el a baba mert még vannak tüneteim!

szerintetek?Orvos még korán lenne?


2008. júl. 10. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem amilyen hamar tudsz, menj dokihoz! Van akinek megjön, attól függetlenül, hogy terhes. De lehet hogy szedned kell valamit, nehogy elmenjen a babó. Reméljük nem ez történt. Nem akarlak ijesztgetni, de egy szakember jobban tudja ezt mint mi. Ha kevés a mensid és híg, akkor nincs baj. DE akkor is irány a doki!! Szorítok! :-)
2008. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha megjött és pozítiv a teszted nincs olyan hogy korán van a doki mert az nem jó jel ha mensizel és pozitív a teszted!! Minél előbb orvos!
2008. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben ,amint elengednek melóból megyek!köszönöm a válaszokat!Nem érdemes már tesztet csinálni ugye?De kettő csak nem téved!
2008. júl. 10. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a második válaszoló vagyok! Ezek 99%-os eredményt adnak bár a terhességen kívűl azt hiszem a cystát is kimutatják. Ne csinálj inkább doki az a tuti ő meg mondja hogy mi a helyzet!
2008. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, csinálj tesztet holnap után. Ha akkor erősebb a csík, akkor nincs gond, ugyanis kétnaponta duplázódik a hcg szint. Persze, ha addig nem mégy dokihoz. Más otletem nincs. És remélem nem vérzel sokat. Ha nincsenek benne nagy darabok, az jó jel. Bocsi, hogy ezt ennyire aprólékosan írom, de remélem ez segít. :-)

Az első válaszoló voltam.

2008. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki, minél előbb!
2008. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nincsenek benne darabok csak inkább élénk piros és elég híg!köszönöm a válszokat!
2008. júl. 10. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
dokihoz menni sürgősen
2008. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Doki,doki,doki!
2008. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!