Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a gyógyszert abbahagyom a...

Ha a gyógyszert abbahagyom a hónap közepe fele akkor mennyi idő múlva jön meg a mensi?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 nap után kéne megjönnie,de miért hagyod abba a ciklus közepén?
2008. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na hagyd abban semmiképpen sem, nagyon-nagyon felborítja a hormonháztartásodat, bármennyi idős is vagy! ez nem játék!
2008. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is hónap közepén hagytam abba, illetve 10 szem után. Nekem volt egy csúnya petefészek gyulladásom, nem akart tisztulni, a gyógyszer gátolta. Azóta sem szedem, meggyógyultam, és a ciklusaim ahhoz az időponthoz álltak be, amikor ott megjött. Nekem is rá két napra megjött. Remélem nincs semmi bajod, és csak babát szeretnétek. :-)

2008. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!