Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az olyan a terhesség...

Normális az olyan a terhesség elején hogy a cici nagyon viszket?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 24. napon a ciklusaim 30-31 naposak, tegnap arra lettem figyelmes, hogy a ciciim nagyon el kezdtek viszketni! Lehet ez valami terhesség "előjele"? Tapasztaltatok már ilyet?
2008. júl. 10. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Szia!!

Nekem viszkettek, bár nem ilyen korán! Bár az is előfordulhat, hogy ha tényleg babás vagy, beindulank a hormonok és nőni kezdenek...

Nekem ilyen tájban már állandó pisilés volt a jel, úgyhogy elképzelhető, hogy ilyen korán legyen ez a jele a terhességednek!

Drukkolok!

2008. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem is késöbb kezdett csak viszketni ugy a mensi megjövetele tályékán.addig nem.csak a

szokásos ciklusos melnagyobbodás volt ami minden mensi elött szokott.szerintem is picit korai lenne még, de kitudja, bár igazad lenne.


drukkolok.

2008. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen! Én is erre tippeltem, hogy korai lenne még, hiszen van még 1 hetem a mensiig! Bár a mellnagyobbodás, és a feszülés lassan aktuális lesz! Azért köszönöm a válaszokat, de én remélem baba lesz! Jó lenne!
2008. júl. 10. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!