Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, de vérezgetek,...

Pozitív teszt, de vérezgetek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

38.ciklusnapomon vagyok, a 25. (25.napos ciklusok) napon már + volt a tesztem,azóta egyre erősödik. A 27.napon volt kis foltnyi vér majd egy napig barna,utrot kezdtem.Most ismét pecsételő vérzés,mi lehet ez :( 4 napja látott orvos,nem látott semmit a méhben még. Holnapra van ismét időpontom..


tesztjeim: [link]


2013. nov. 17. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tapasztalata lehet kedves Válaszadó,akár egy méhenkivüli terhességről ugye,hogy várjak e holnap estig.
2013. nov. 17. 16:28
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
azt hiszem, meg fogsz őrülni, mire kihordod ezt a gyereket... ennyit tesztelni és ennyit orvoshoz járni nem feltétlen 'normális'. és itt parázni meg főleg nem...
2013. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mivel már szeded az utrot igy többet most egy orvos sem tudna tenni, holnap kiderül. de nyugi sokan vérezgetnek az elején de nem a méhböl hanem mondjuk van egy vérömleny vagy ilyesmi. Persze jobb lenne ha nem lenne de tényleg sokaknak van.
2013. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves Második már kettőt kihordtam egyet pedig elvesztettem lehet hogy megőrültem is közben.
2013. nov. 17. 20:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam hogy van egy autoimmun pajzsmirigy betegségem is de biztos az őrület hozta azt is magával.(aki tudja,tudja,okozhat vetélést,koraszülést stb)
2013. nov. 17. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik válaszoló is írta, az utrogestan szedésén kívül most nem tudsz mást tenni, ultrahangos vizsgálat többet mond ma majd. Nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen!

"Kedves" második, a kérdező nem feleslegesen "parázik", mert a vérezgetés a terhesség alatt nem éppen tipikus tünet. Ha érdemben nem tudsz hozzászólni a témához, inkább hagyd ki!


Kérdező, majd írj, minden jót!

2013. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a pm betegségedet kezelik, ugye?? mikor nézték a tsh-t? a nőgyógyász ugye tud róla?
2013. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,szedem a tiroxint,1.61 volt épp most teherbeeséskor,tehát az nem okozgathatja.
2013. nov. 18. 14:00
 9/11 A kérdező kommentje:
8 mm petezsák,benne embrio - mellette 10x0.6 vérömleny...utro 3x2,nospa,pihengetés hehe. 3 hét múlva kontroll...meglátjuk. Elsodorhatja a vérömleny a babát, de fel is szivódhat. Nekem a vetélésnél is vérömleny volt mjuk..
2013. nov. 18. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon drukkolok, nem egyszerű, de bizakodjunk. A "felírt" dolgokon túl többet sajnos nem tudsz tenni, majd a baba eldönti... Szívből kívánom a legjobbakat!! Majd írj 3 hét múlva, légyszíves. (hatos válaszoló voltam)
2013. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!