Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes holnap tesztet csináln...

Érdemes holnap tesztet csinálnom vagy késve, de meg fog jönni?

Figyelt kérdés

4 napja késő (máskor menetrend szerinti) menstruáció, napközben néha-néha egy kis "barnázás", enyhe görcsök (enyhébbek, mint menzeszkor lenni szokott, de azért vannak), mellfájdalom.


Lehet baba a dologban, vagy előbb-utóbb meg fog jönni, és felesleges a teszt?


Amúgy már több, mint egy éve próbálkozunk sikertelenül :(



2013. nov. 17. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mindneképp tesztelj. Mivel régóta próbálkoztok érdemes venned a netröl több darabos tezstet, nagyon jó olcson vannak. AKkor nem kell ezen agyalni, csoda hogy eddig kibirtad hogy ne tesztelj. A barnázás utálhat progezsteron hiányra is, ha meg sikerült a baba akkor azér tkéne progeszteron ptólás (föleg igy hogy barnázol) hogy megmaradjon a baba. Tudod az okát annak hogy miért nem sikerül? máskor is van barnázás mensi elött?
2013. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A barnázás nem annyira vészes, tisztasági betéten estére egy pici barna pötty. (kb. mint anno az 1 Ft-os érme).

Sosem volt mensi előtt barnázásom.


Elvileg minden vizsgálati eredményem jó, férjemet is vizsgálták, nála sem találtak problémát, tehát az orvos azt mondta, hogy csak próbálkozzunk, előbb-utóbb majd...

2013. nov. 17. 13:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj, és írd meg az eredményt. Szorítok! :)
2013. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
juuuujj, tiszta izgalom!:)))Teszteltél? Én 16. hónapja várom:((a opoizitív tesztet.
2013. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, még nem teszteltem, mert a legközelebbi ügyeletes gyógyszertár, ahol tesztet tudnék venni, az a város másik végén van :( Úgyhogy mivel holnap megveszem a tesztet, így csak holnapután reggel tudom megcsinálni :( Vagy ilyenkor esetleg kimutatná már nem csak reggeli vizeletből is?
2013. nov. 17. 16:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Elvileg kimutatná, de a reggeli első vizeletből a legjobb tesztelni, az a biztos.
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ok, én is így tudtam, és biztosra akarok menni. Akkor marad a kedd reggel. Addig halálra fogom izgulni magam :))
2013. nov. 17. 17:56
 8/17 anonim ***** válasza:
Szorítok!:)))
2013. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hajrá....:)
2013. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
POZITÍV :))))
2013. nov. 18. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!