Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet, hogy mégis...

Szerintetek lehet, hogy mégis érdemes lenne csinálnom egy tesztet?

Figyelt kérdés

Rendesen megjött a mensesem, bár 6 nappal korábban. 6 napig tartott, abból a 3. napon volt egy erőteljesebb vérzés, a többi napon meg éppen hogy.. Már a mensi előtt pár nappal is volt gyakori vizelési ingerem és kb. 1 héttel ezelőtt volt 2 napig egy kis barnás pecsételésem is -egyéb tünetek nélkül-, de ez mostanra egyre gyakoribb lett -csak délelőtt voltam kb. 8X. Egyéb problémám nincs. Nem fáj, nem csíp... stb.

A legesélyesebb napokon elég intenzíven 'dolgoztunk a 'baba- ügyön'. Az eszem azt mondja, hogy tuti nem lehetek terhes, hiszen megjött, de mégis valahogy ezek alapján ott motoszkál bennem a tudat: mi van ha mégis?!?


2013. júl. 25. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ott motoszkál a "mi van ha mégis", akkor csinálj egy tesztet.
2013. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben a cipőben járok! :)

Aktívan rajta vagyunk a babaprojekten. Megjött, de mégis van egy csalfa megérzésem, hiszen voltak/vannak terhességre utaló tüneteim, ami nagy eséllyel óriási bemagyarázás, hiszen annyira szeretném a babát :D

Nekem is az eszem azt diktálja, hogy nem! A szívem tök mást mond. De nem csinálok tesztet, mert jobb ésszerűen gondolkozni, úgy tutira nem ér csalódás, max. óriási öröm :)

Ha most terhes vagyok, akkor négy hét múlva is az leszek és akkor a kimaradt menstruáció első napján már lesz egy szép erős pozitív tesztem ;)

2013. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is megjött, és nem tudom miért, csináltam egy tesztet.....és hát ledöbbentem...mutatta hogy 1-2 +...most csak nézek , és ámulok. Jövőhéten megyek orvoshoz. És ami furcsa, hogy rendes élénk piros vérzésem volt....
2013. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És rendesen zajlott a vérzés? Úgy értem, nem csak 1-2 napig tartott?
2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok! Az én mensim 2 napos volt - 1napot késett is- a szokásos 4-5 helyett.Akkor teszteltem, de negatív lett. Ez már 1,5 hete volt. Mostanra fehér folyásom van, sűrűn pisilek, és a napokban rendesen éreztem a hasamat, mint ha meg akarna jönni.

De én is az előttem szóló taktikáját választottam. Megvárom a következő mensit, és ha furcsa lesz, akkor tesztelek. Nehéz kivárni, de az eszem azt súgja, hogy miért is tartoznék, azon kevesek közé akiknél a ciklus vége fele fogan meg a baba, ráadásul még valamicske mensi-féleség is van. A szívem viszont mást súg, hogy már nem egyedül vagyok. Na majd 2 hét múlva kiderül :)


Sok sikert kívánok mindenkinek! Szurkoljunk egymásnak :)

2013. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én komolyan azt hittem, hogy ufó vagyok ezzel az érzéssel, de látom, hogy nem :)

Jó lenne azon kevesek közé tartozni, akik tényleg így járnak, de azért túl sok reményt nem fűzök hozzá, mert nem akarok saját magam előtt hülyét csinálni saját magamból. Annál rosszabb nincsen :D Úgyhogy marad a türelmes várakozás :)

Nagyon drukkolok mindenkinek!

2013. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, igen megjött rendesen 6 napig, vagyis kevesebb de hosszan tartott....
2013. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!