Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt? Bővebben lent.

Ovulációs teszt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
4. hónapja használok ovulációs tesztet, akkor vettem netről egy 50-es csomagot. 31-32 napos ciklusnál a 19-22. napon (tehát 3 napon keresztül) jelzett pozitívat, a hőm is leesett, majd kb. az első poz. napnál felment. Ebben a hónapban, mivel már csak pár ilyen tesztem van, kíváncsiságból vettem a gyógyszertárban egy 5db-os tesztet 2500 Ft-ért. Ma vagyok a 19. napon és ma használtam el a 4. ebből az új tesztből. Első halvány volt, 2. nap erősebb és meglepetésemre tegnap pozit mutatott. Még nagyobb meglepetésemre ma pedig ismét alig látszott, tehát negatív. Ezért csináltam az interneten vett tesztből is egyet, 10 perc különbséggel, ugyanabból vizeletből. Ez pedig 1 percen belül kihozta a pozi eredményt.... A hőm amúgy még nem jelzi az ovulációt. Akkor most hogy van ez? egyik teszt nega másik pozitív??? Valaki más is járt már így?
2013. nov. 15. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
mindet délutáni pisiből csinálod?Elötte 2 órával nem iszol,nem pisilsz?Mert csak akkor mutat valós eredményt.
2013. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig délután fél 6-6 körül, előtte se ivás, se pisi... Nekem csak az a furi, hogy ugyanabból a pisiből egyik pozi másik nega.... A hőm amúgy még ma sem esett le.
2013. nov. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!