Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják jövő hétre? És...

Kik nem várják jövő hétre? És kitudja valóban mikor volt péje?

Figyelt kérdés
Remélem sokan leszünk,igazábol nekem vasárnap lett pozi ovu tesztem,aznap együtt voltunk és hétfőn is,akkor az orvos is igazolta a pém,viszont előtte nem voltunk együtt csak szerdán még.Nemtudom hogy így kicsit bizakodóbb esélyekkel indulhatok e?Ugyanis ez a 6.proba hónapunk és már nagyon várom..de annyiira már nemtudom beleélni maagam a sok csalodás miatt.Van akinek sikerült ovus teszttel?És ki hőmérőzik?

2013. nov. 14. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én most vasárnapra-hètfőre nem várom. ...kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd...
2013. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én vagyok. Ma reggel teszteltem egy nagyon-nagyon halvány pozitívat! ...de persze, nem élem még bele magamat, korai lenne...

Nekem most november 3-4.-én volt ovulációm.

2013. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem tegnap volt pozitív ovu tesztem, úgyhogy 2 hét múlva nem várom. Voltam pénteken uh-on is, akkor 18,6 mm-es volt a tüsző, szombat vasárnapot jelölte ki az orvos :)

Meglátjuk mi lesz.

Szorítok mindenkinek, aki babát szeretne!

2013. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is most hétvégén volt peteérésem, együtt is voltunk péntek este és tegnap este. Elvileg jövő hét szerdától nem kellene megjönnie, reménykedünk, ez lesz a 6. próbálkozós hónap. Ovus tesztet is használok (tegnap lett az első nega nap)és hőmérőzök is (tegnap ugrott fel a hőm). "Sz"
2013. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok.38.napnál tartok, és ma is Nega a tesztem :'(
2013. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát csajok,csak hajrá mindenkinek!!!Én ma vagyok a 25.napon,péntekre nemvárom:/ ma elég émelygős vagyok pedig eszek iszok rendesen.Kicsi szurkáim is vannak..de sajna én nemigen akarok hinni a dolgokban már.Nekünk is a 6.proba hónap:(..Csak ez biztat hogy most pontosan tudtam mikor volt pém:),azmeg zavar hogy előtte nemvoltunk együtt csak aznap meg másnap:(
2013. nov. 18. 17:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2. babás lettél???
2013. nov. 18. 17:53
 8/16 anonim válasza:
hétfőre nemvárom :) november 11. környékén volt a pém
2013. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az 1. és 2. vagyok. ...hát, még nem tudom biztosan... Egy tesztet ellőttem még szombaton, az nagyon-nagyon halvány pozitív lett. Aztán csináltam egy következőt tegnap reggel, amin úgy tűnik, határozottabban látszik a második csík. ...ha nem jönne meg a napokban, akkor 1 hét múlva megismétlem a tesztelést.

Drukkolok mindannyiunknak! :)

2013. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki 38.nap negat tesztelt.ma lett egy halvány pozim
2013. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!