Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják jövő hétre? És...

Kik nem várják jövő hétre? És kitudja valóban mikor volt péje?

Figyelt kérdés
Remélem sokan leszünk,igazábol nekem vasárnap lett pozi ovu tesztem,aznap együtt voltunk és hétfőn is,akkor az orvos is igazolta a pém,viszont előtte nem voltunk együtt csak szerdán még.Nemtudom hogy így kicsit bizakodóbb esélyekkel indulhatok e?Ugyanis ez a 6.proba hónapunk és már nagyon várom..de annyiira már nemtudom beleélni maagam a sok csalodás miatt.Van akinek sikerült ovus teszttel?És ki hőmérőzik?

2013. nov. 14. 08:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dejóóóóó:) tényleg jó hogy ennyiőtöknek sikerül.Én még várok,péntek-szombatra nemkéne jönnie..ma vagyok 27.napon,és a pém 12 napja volt.Amugy nálad valami tünet???
2013. nov. 20. 15:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Puffadas, többszöri pisiles. Van mar egy 18hos fiam. ö szopizik,így a mellerzekenyseg nem tűnt Fel. Csak pe útan voltunk egyutt szóval max 16napos:-)
2013. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezigazán szép.Érdekes anyiból a dolog,hogy ugye miis pékor és másnap voltunk együtt.Szóval Október 25-28ig volt meg a menszeszem,együtt voltunk 30-1-4-6.(szerda)10.(vasárnap PÉ )És 11.én (hétfőn)amikor ugye az orvos is látta a peteérést.Nos ezen a két napon fájt is a hasam megérzem a pét,aztán szerdára teljesen elmúllt.A puffadás nekemis van(aami a fura a sok bélmozgááás..na az sok van ami nemszokott lenni:/)Kissé néha már kellemetlen is.Előzőnél pedig éreztem a hányingert kivánósságot mindent szinte,mostmeg úgy semmit ezeken kivül meg hogy NÉHA szurkál a hasam:(..úgyhogy nemakarom beleélni maagam.Sajnos messze az a péntek-szombat még:D ma vagyok a 27.ciklusnapon.(30napra mindig megjött eddig:/)
2013. nov. 20. 16:06
 14/16 anonim ***** válasza:
kerdezo, neked is második baby?
2013. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ilyen a görbém, 30-32 napra szokott megjönni.

[link]

Az 5-6. ciklusnap azért magas, mert éjjel utaztunk-nappal aludtunk, ott felborult minden. De ha bejelölöm, hogy ne vegye figyelembe, akkor behúzza a PÉ-m a 11. napra.

2013. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen a 2.De sajnos az első nem maradt meg:(
2013. nov. 21. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!