Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? 10 napja történt:...

Lehetséges? 10 napja történt: nálunk aludt a barátom, megujjazott, felált neki, én ki vertem neki, lehetséges hogy ha sperma került a kezére és ugy nyúlt be nekem, hogy attól terhes legyek?

Figyelt kérdés
Szüz vagyok, ha a tampon ki nem szakította\szakíthatja a szüzhártyám,17 éves vagyok,lehet hülyeségnek tartjátok a kérdésem, de engem ez megrémít. Ha lehet értelem, normális válaszokat szeretnék, elöre is köszönöm!

2013. nov. 13. 18:09
 1/3 LePeDő válasza:
Ilyen szerintem nem lehet, kár ezen aggódni. (Velem is nagyon hasonló volt a nyáron, egy csomót görcsöltem rajta mire megjött a megváltó vörös jelzés...)
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
első BIG LIKE
2013. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy nem valószínű, hogy terhes vagy.
2013. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!