Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az influenza elleni oltás...

Az influenza elleni oltás okozhatja a hő megugrását?

Figyelt kérdés

A görbém mára így néz ki: [link]

Tegnap délután kaptam meg az oltást. Este égett az arcom ezért megnéztem a "hőm" és akkor csak 36,1 volt. Ilyenkor általában lefele megy már a hőm, lehet az oltás bekavart?


2009. nov. 17. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bekavarhat, ez a normális mellékhatások közé tartozik 1-2 napon belül.
2009. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy kis hőemelkedés belefér.
2009. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát most végképp elkeseredtem!
2009. nov. 17. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Nekem speciel nem volt most hőemelkedésem. Úgy hogy lehet, hogy nem attól volt a megemelkedett hő. Ha holnap is magas marad, akkor nincs semmi gond. Fel a fejjel!
2009. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem leesett a hőm az oltás után 2 nappal, de utána szépen visszament. Nem hiszem, hogy nagyobb gondot okozna. Ilyen lett a görbém tőle: (15. ciklus napon kaptam meg az oltásokat)

[link]

2009. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat, de mára leesett a hőm és már kicsit barnázok, úgyhogy megint nem jött össze. :(
2009. nov. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!