Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fiúk mit tehetnek, hogy...

A fiúk mit tehetnek, hogy könnyebben/gyorsabban sikeredjen a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Legtöbb helyen arról lehet olvasni csak, mi lányok mit tegyünk a sikerért. De a fiúk? Olyan hallottam pl. ha tojást eszik az növeli spermiumok számát, a spenót meg vágyat növeli, vagy a teherbírást akkor... valaki tud még valamit?
2008. júl. 9. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit segíthetek, hogy mit kerülj:

Dohányzás, meleg ülőfürdő, szoros gatya...ezek mind döglesztik hosszú távra a kiskatonákat.

Szerintem jó nekik a fehérje is és a gyümölcs, zöldség minden mennyiségben :)

E vitamint szedhetsz, az is javít rajtuk, a maca vibe tabletta pedig javítja a nemzőképességet.

Ha semmi sem segít, akkor doki...

Remélem tudtam segíteni :)

2008. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, milyen életmódot folytat!

Barátaimtól tudom, számít a testsúly: nagyobb súlyú pasinál lustábbak lehetnek a spermák. Dohányosoknál nem elég jó minőségűek.

Laza alsónadrágot érdemes hordaniuk (legjobb a boxer), hogy a herék szabadabban legyenek, ne melegedjenek fel a testhőtöl (ha szorosan vannak a gatyeszban), pont ezért nem jó az ülésfűtés sem az autóban!

2008. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet a Bioszelén vagy a Sunlife Maca - mindkettő növeli a termékenységet (növeli a spermiumok számát és fokozza a mozgékonyságukat is).
2008. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnél nem sikerült a teherbeesés nagyon sokáig, a vizsgálatok a fiúnál találtak okot, kevés és rossz minőségű spermák miatt. Lehetséges megoldásként a lombikot javasolták nekik, már az insemet sem ajánlották az orvosok. Azt hallották vhol, h a tökmag olaj segít... És segített!:-) A lombik előtt 2 hónappal megtörtént a spontán fogantatás és nemsokára meg is születik a baba.
2008. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!