Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves vagyok és majdnem 1...

16 éves vagyok és majdnem 1 hónapot késett. De megjött ma! és a menstruáciom nem olyan mint amilyen szokott hanem inkább pecsételős vérzésre hasonlíit! Van esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 11:05
 1/7 anonim válasza:
Van, úgyhogy vegyél tesztet. De ha nem vagy terhes, akkor is menj el orvoshoz, mert nem normális, hogy egy hónapig kimarad.
2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2013. nov. 7. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Még nem állt be rendesen a ciklusod. Van ilyen.

Vegyél nyugodtan tesztet, végezd el, hogy megnyugodj, megtudd az eredményt.

2013. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak is így lett a pici csak neki hónapokig megjött így pecsételően.
2013. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem már volt ilyen nem is egyszer felfázás miatt. Azért tesztet vegyél bizti ami bizti.
2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon zépen köszönöm a jó tanácsokat
2013. nov. 7. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor azért érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz, mert ha egyszer begyulladsz annyira ott lent hogy késik miatta és nem kezeled ki, akkor sokszor gyakran visszajön a gyulladás! Utolsó voltam :)
2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!