Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, van még remény...

5 napja késik, van még remény a babára?

Figyelt kérdés
6 negatív teszt

2013. nov. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.tüneteid vannak?milyen érzékenységű tesztet csináltál? Hány naposak a ciklusaid? Szokott amúgy is késni? Bocs a sok kérdésért.Szerintem még lehet esély.
2013. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából az tűnt fel h a melleim nem feszülnek pedig menses előtt mindig szokott és a bőröm is szép tiszta nem tiszta ragya.neha szédülök és egy kétszer megkívánok olyan ételeket amit amúgy ritkán eszek.30napos a ciklusom.a baba amúgy nincs tervezve,de örülnénk neki
2013. nov. 6. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napja késik, sose szokott. Tüneteim vannak... de volt már vetélésem és "felszívódásom" is. 3 nega teszt. Tervezett 2. lenne. Holnap reggel tesztelek egy érzékeny teszttel. Te hányassal teszteltél? Reggeli első vizeletből? Előtte éjjel nem voltál wc-n?
2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
volt reggeliből délutániból ,azt hiszem 25ös érzékenységű
2013. nov. 6. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes :(
2013. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!