Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nahát, ebből mi lehet, mikorra...

Nahát, ebből mi lehet, mikorra ne várjam? Én úgy gondolom, hogy 2 nap múlva, ugye? Minél több véleményt várok.

Figyelt kérdés

[link]

A nagy felugráskor influenzás voltam, de volt egyáltalán PÉ-em? Talán a 22. napon? Nem tudom. Még semmit ne érzek.

Köszi a válaszokat.


2009. nov. 16. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ugy látom a 22 napon volt pé ed.

Mult hónapban ilyen rövid ciklusod volt?most meg hosszu?

ingadozó a ciklusod?

pár nap és tesztelhetsz

2009. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban első inszem miatt Merional-al stimuláltak, de magától megrepedt a tüszőm, nem kellet tüszőrepi szuri, így "lemaradtam" az inszemről, és a terminált együttlétet javasolták, de nem jött össze, mert mint látható már a 22. napon elkezdtem vérezni. Hát ezért volt ilyen rövid, amúgy 30-33. naposak szoktak lenni a ciklusaim. Köszi a választ.
2009. nov. 16. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd az én görbémet. Nekem is volt egy napos felugrás (szintén megfázás miatt), utána én sem tudom, hogy 22. vagy 27. napon volt ovum. Mert ugyebár neked is a 27.-től kezd teljes mértékben felmenni.

[link]

2009. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem egyértelmű a görbéd. Valamikor a 23. és a 30. ciklusnap között lehetett a tüszőrepedésed, a tojásfehérjés folyásból kiindulva a legvalószínűbb a 28-30. ciklusnap. Erre 14 nap múlva kellene nem megjönnie.


majd meglátjuk, hogy igazam volt-e. MIndenesetre drukkolok. :-)

2009. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az OVU-t nem csak a folyásból számítjuk, nem? Hanem a hőből is. Tehát a 22. naptól kezdett felfelé menni. Nem jól tudom? Bocsi, nem kötözködni akarok, és köszönöm a válaszod.
2009. nov. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!