Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ovuláció...

Teherbe eshettem ovuláció utolsó napja felé egy kis becsúszástól?

Figyelt kérdés
Tegnap délután átlátszó nyúlós ragacs jött ki belőlem,este találkoztam egy barátommal,4éve ismerem és néha ha úgy adódik a kedvünk összejárunk...nagyon jó fej,nagyon szeretek vele lenni...hol eltűnünk hol felbukkanunk egymás életében de mikor találkozunk minden találka olyan mintha az első lenne...tegnap este is igy volt ,találkoztunk,és eddig mindig nagyon figyelt arra hogy hova megy el...de tegnap elég sok ment "oda" és én nem éreztem és véletlenül magamba "tunkoltam" mondtam neki de igazából egyáltalán nem zavarta...ismerem és tudom h nagyon vigyáz hogy mikor hova mit...nem értem hogy-hogy most mégis hogy lehetett ilyen nyugodt utána...ezt a lereagálását nem tudom hova tenni...létezhet hogy teherbe estem?
2013. nov. 3. 16:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ha nem lennék neki fontos nem érdeklődne utána hogy hogy vagyok és nem keresne és én se keresném csak azért hogy mi van vele...jól el vagyunk egymással...és próbálgatjuk mi is alakitani az életünket de valahogy mindig egymáshoz lukadunk ki...ez szerintem nem véletlen...emlékszik arra hogy először amikor meglátott mi volt rajtam,hogy hova mentünk az első randin...ha nem lennék neki fontos nem emlékezne ilyenekre...
2013. nov. 3. 17:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha viszont annyira oda lenne érted, akkor nem hébe-hóba jönne, hanem ténylegesen veled lenne. Ha terhes lennél, csak a gyerek miatt nem költözne hozzád.
2013. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem tudom...de a tegnapi nap valahogy más volt...egyre gondoltunk,egy hullámhosszon voltunk..nem tudom elmondani mitől de ez a tegnapi nap más volt...mindig nagyon figyelmes volt de tegnap még annál is jobban..úgy feküdtünk le aludni hogy átölelt és a hasamon volt a keze...mondtam h rossz a gépem.rögtön mondta hogy hozzam át és ránéz.ha meg nem tudja megcsinálni szól a haverjának és elviszi hozzá...
2013. nov. 3. 17:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Hááát, figyelj...ez egy kényelmes kapcsolat így egy pasinak...ha kell nő ott van, ha nem kell, nem kell menni...nincs kötöttség, nincs felelősség...egy baba másról szól!!! Ott azért hatalmas felelősség van az emberen...éjjel felkelni hozzá ha sír, tisztába tenni, megetetni, hadd ne soroljam a millió dolgot, ami egy pasi kényelmét felborítja...de kívánom, hogy legyen szerencséd, és ha kismama leszel, akkor legyen boldog életed vele, és vállaljon fel úgy ahogy vagy...és ne csak hébe hóba látogasson majd titeket!!!
2013. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha igy lesz én is ezt remélem...hiszen ő is kellett hozzá....
2013. nov. 4. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!