Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem ovuláció...

Teherbe eshettem ovuláció utolsó napja felé egy kis becsúszástól?

Figyelt kérdés
Tegnap délután átlátszó nyúlós ragacs jött ki belőlem,este találkoztam egy barátommal,4éve ismerem és néha ha úgy adódik a kedvünk összejárunk...nagyon jó fej,nagyon szeretek vele lenni...hol eltűnünk hol felbukkanunk egymás életében de mikor találkozunk minden találka olyan mintha az első lenne...tegnap este is igy volt ,találkoztunk,és eddig mindig nagyon figyelt arra hogy hova megy el...de tegnap elég sok ment "oda" és én nem éreztem és véletlenül magamba "tunkoltam" mondtam neki de igazából egyáltalán nem zavarta...ismerem és tudom h nagyon vigyáz hogy mikor hova mit...nem értem hogy-hogy most mégis hogy lehetett ilyen nyugodt utána...ezt a lereagálását nem tudom hova tenni...létezhet hogy teherbe estem?
2013. nov. 3. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
persze
2013. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de ha nem akarsz gyereket én elmennék a helyedben egy 72 órásért.
2013. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még ha időben kiveszi, akkor is teherbe eshetsz.

Te meg még magadba is tunkoltad.

Ráadásul még csak nem is a párod, csak összejártok k.rni.

Annyi eszed van, mint egy hintalónak.

Csak gratulálni tudok. Majd lehet nem lesz ennyire nyugodt a srác, ha bejelented, hogy teherbe estél.

Gondolom utána már nem fog felbukkanni az életedben.

2013. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mit nem értesz? egyébként úgy vagyok vele hogy ha jön akkor sincs semmi baj...26éves vagyok...munka ,bankszámla lakás van..nem lenne gond...csak nem tudom hogy ha igy lenne a fiú hogy fogadná..de ő is most lesz 32éves...a korban ő is benne van...de ha esetleg teherbe esnék nem tudom hogy hogy élné meg...
2013. nov. 3. 16:43
 5/15 A kérdező kommentje:
3/4 sötét volt és nem éreztem hogy oda ment volna...csak amikor megszagoltam a kezem akkor éreztem...ilyen még soha nem fordult elő velünk....tisztában vagyok vele h mennyire figyel az ilyesmire...
2013. nov. 3. 16:45
 6/15 A kérdező kommentje:
a 16:41esnek ment...
2013. nov. 3. 16:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy élné meg? Időként benézne hozzád, néha felhívna ...ahogy eddig is...de manapság már nem nagy dolog egyedül nevelni a gyereket, végül is...minek neki APA..........
2013. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a hogy élné meg alatt azt értem hogy hogy viselkedne utána...normális srác...mindig mindenben számithattam rá...soha nem baszott át és akár hajnalban is felhivhattam bármivel...nem az a tipus aki fogja magát és lelép...ennyire kiismertem őt 4 év alatt...én csak azt a nyugodtságot nem tudom hova tenni...mintha azt mondtam volna h szaladjon le egy kiló kenyérért...biztos vagyok benne h mellettem állna...csak kérdés h mennyire...
2013. nov. 3. 16:53
 9/15 A kérdező kommentje:
ismerem az anyját,az apját, a barátait...és ha nem is tudtunk találkozni mindig beszéltünk msnen facebookon...nem csak annyiból állt a dolog hogy összejártunk és kész...volt hogy neki volt kapcsolata volt h nekem de mindig beszéltünk telefonon hogy hogy van a másik és mi van vele...emberileg is érdeklődünk egymás iránt...nemcsak a száraz szex volt...szóval a "csak kúrtunk" megjegyzést nem érzem pontosnak....
2013. nov. 3. 17:05
 10/15 anonim ***** válasza:
bocs, de én is azt gondolom, hogy ez egy férfi részéről a nő kihasználása. a legegyszerűbb az, hogy ha épp olyan kedve van, beugrik és megdug. Ha nincs, akkor nem jön és kész. Ez nem kapcsolat, erre építeni nem lehet.
2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!