Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció előjelei terhess...

A menstruáció előjelei terhesség esetén is jelentkeznek?

Figyelt kérdés

Egy hete kellett volna megjönnie a mensesemnek de az általános előjelek (amik nálam mindg jelentkeznek) mint az alhasi fájdalom és megnőtt,fájós cicik már kb. 10 napja megvannak.

Védekeztünk óvszerrel, de mindig becsúszhat egy kis bibi. Egyszer már volt ilyen velem a nyáron amikor a 8. napon teszteltem és negatív lett, rá pár napra meg is jött. Az előjelek akkor is megvoltak...nem tudom akkor is vannak e ha esetleg baba lesz?


2009. nov. 15. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen mensis elojelek akkor is vannak ha baba van a dologban.

Ha ti vedekeztetek es ilyen mar volt maskor is akkor keves az esely ra hogy hogy becsuszon a " kis bibi ". Varj meg par napotha akkor sem jon meg akkor tesztelj.

2009. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam speciel nem voltak mensis jelek, de nálad még ettől lehet. Csinálj egy tesztet és írd meg az eredményt légyszíves!
2009. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma csináltam tesztet, negatív lett.A biztonság kedvéért még holnap reggel is tesztelek.

Köszönöm a hozzászólásokat!:)

2009. nov. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!