Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg másfél hete,...

Nem jött meg másfél hete, barnás folyás viszont van 3 napja ilyet még nem tapasztaltam! Csináltam tesztet de negatív lett. Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

De valamiért úgy érzem hogy van odabent valaki!

Soha nem késett sőtt mindig előbb jött meg mint kellett volna!Szerinetetek mikor tesztelejek legközelebb?

Remélem baba!!!


2008. júl. 8. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap csinálj még egy tesztet, és mindegy mi az eremény, de menj el a dokihoz! Biztosat csak ő tud mondani! remélem baba, szorítok!
2008. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ma csináltad a tesztet, akkor csütörtökön tesztelj legközelebb. És szerintem is menj el dokihoz ha baba, ha nem, mert akkor ki kell deríteni, hogy mi ez.
2008. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ sajna dolgozom dokihoz ezen a héten nincs időm elmenni de jövő héten szakítok rá!

Főnököm nem enged el elég szigorú:S!

tesztelek holnap!:)

2008. júl. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!