Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » +szor megjött amióta 1ütt...

+szor megjött amióta 1ütt voltam a barátommal védekezés nélkül semmi tünetem nincs se mellnövés se hányinger semmi! Már nincs miért aggódnom?

Figyelt kérdés
A héten kell megjönnie kicsit szurkál a mellem és görcsöl a hasam de nem nagyon!!!!Már nincs miért aggódnoom?
2008. júl. 8. 10:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az az elején az akar lenni h 3szor megjött!
2008. júl. 8. 10:59
 2/10 anonim ***** válasza:

Hamár 3* menziztél az eset óta akkor nincs miért aggódnod, de ha nagyon idegesít a dolog, csinálj egy terhességi tesztet, hátha annak az eredménye megnyugtat.

Szerintem ne aggódj!!!!

2008. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

kellen valami jogositvanyfelet kitalalni, hogy aki nem rendelkezik legalabb alapfoku biologiai ismeretekkel, az csak nagy adag aramutes terhe mellett szexelhessen.

hogy lehet ennyire tudatlan valaki?

amugy varom a nullazast

2008. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de most ebben mi a tudatlanság???
2008. júl. 8. 11:33
 5/10 anonim válasza:
ember, ha megjon a verzes az egyenlo azzal, hogy a szervezet kilokte a megnemtermekenyitett petesejtet, ergo nem vagy terhes. namarmost, ha ez haromszor is megtortenik, mi a feneert kellene aggodnod? (komoly a kerdesem, s valaszt is varok ra!)
2008. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért aggódtam, mert hallottam már olyanról, hogy valakinek terhesség alatt is megjöhet...
2008. júl. 8. 12:05
 7/10 anonim válasza:

elofordul ritkan, hogy ketto esetleg tobb petesejt is felszabadul a tuszorepedes idejen, ilyenkor lehet, hogy az egyik megtermekenyul es beagyazodik a masik pedig nem es az kilokodik (nagyon csekely verzessel), am az eselye elhanyagolhato. viszont ez csakis a terhesseg bekovetkeztenek elso honapjaban tortenhet meg. utana a szervezet leall a petesejt erlelessel egeszen a terhesseg vegeig (ez hormonalisan szabalyozott, nem megkerulheto folyamat!), masszoval, hogy te a szeretkezes utan, harom havi verzessel, megis terhes legyel, biologiailag lehetetlen, egyszeruen keptelenseg.

ha megis az vagy, bekerulsz a guiness rekordok konyvebe:)

nincs miert aggodj.

2008. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ja es az elso kivetelevel az osszes valaszt en kuldtem. ha most is leakarsz pontozni, csak tessek.

amugy ismerd meg a tested es hasznalj ovszert!

2008. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és nem foglak lepontozni!!Csak szerintem nem kell egyből lehurrogni...

De azért köszönöm a többi választ

2008. júl. 8. 21:22
 10/10 anonim válasza:
ok :)
2008. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!