Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a...

Lehet a terhesség jele a nagyon erős aluszékonyság? 14-re nem várom a mensit.

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha minden pontosan történt akkor még csak most ágyazódhatott be a petesejt ami azt jelenti max pár napos lehetsz ha egyáltalán beágyazódott.

szóval a terheség lehet a gyengeség, fáradékonyság, csak te max 2 napos terhes lehetsz ami azt jelenti neked még nincs annyi hormon a szervezetedben hogy ez attol legyen. de egy hát múlva már lehetnek tüneteid igazibol.

2008. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat lehetseges,nekem is ez volt az elso tunetem az allando pisilesi inger mellett.

Szoritok neked!

18 hetes pocakos

2008. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem várom 14-ére,és én is aluszékony vagyok,és sürün járok pisilni.Szerintem lehet annak a jele.Majd megirod?Kiváncsi vagyok!
2008. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor már hárman nem várjuk 14-re a menzinket!:-)

de az első válaszolónak igaza lehet,szóval ez most szerintem inkább az időjárás miatt van, mert terhességi tünetnek még korai!!!De azért reménykedjünk!!!

2008. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is még korai lenne terhességi tünetnek! De én bízom benne, hogy baba van a dologban! Szorítok Neked, hogy összejöjjön!
2008. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kb.1 hét múlva tesztelek és megírom az eredményt!

Én is szurkolok Nektek!

2008. júl. 8. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszolo vok.Nemrég teszteltem,POZITIV!
2008. júl. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem kettőt. Mindkettő halvány pozitív, ma reggel is egy halvány pozitív! ::))) Nagyon boldog vagyok, csak még nem merem beleélni magam!!
2008. júl. 17. 18:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratula a 3. válaszolónak!
2008. júl. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!