Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ezt a tesztet milyennek...

Ti ezt a tesztet milyennek látjátok?

Figyelt kérdés

[link]


4 nap van a menzeszemig. X epil nem reggeli első teszt. Élőben rózsaszín az a 2.halvány csík. Reménykedhetek? Több mint 2 éve várjuk a babánkat.


2013. okt. 28. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pozitívnak látom :) Gratulálok!
2013. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Majd 2 nap múlva tesztelek még egyet. Nem tudom elhinni hogy pozitív. Azért nagyon reménykedek! Majd megírom a fejleményeket!
2013. okt. 28. 15:26
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyértelmű pozitív!

Gratulálok!

És várjuk majd a fejleményeket... :)

2013. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én szerdán megyek nőgyógyászhoz. Még a múlt héten kértem időpontot tehát nem a halvány pozitív teszt miatt mennék hanem egy citológiai vizsgálatra megyek meg ilyenkor ultrahangot is csinál. szerintetek említsem meg neki ezt a teszt dolgot? Mert azt olvastam nem tesz jót a terhesség elején az e fajta vizsgálat. Semmi tünetem sincs még a melleim sem fájnak csak a derekam fáj ha sokat állok. De jó lenne ha ez a teszt igazat mutatna. Nagyon szeretnénk babát de még nem élem magam bele nagyon.
2013. okt. 28. 17:24
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond a tesztet, mert pl az én orvoson nem csinál citologiát korai terhességnél. Ultrahangot csinálhat, de nem biztos hogy a petezsákon kívül mást is látni fog, de lehet még azt sem. Ilyenkor megilyeszthet azzal hogy nem lát szívhangot, de az teljesen normális mert az csak a 7. hét környékén lesz.
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen ezt így gondolom én is h.semmit nem fog látni, de ő mindig csinál ultrahangot ha nincs baba akkor is.

Olvasgattam itt a gyk-en h.sajnos ez nem mindig jelent babát. Hasonló tesztet töltött fel valaki az is x epil volt így nézett ki mint az enyém és nem volt baba. Kicsit elkeseredtem, de azért bizakodok hátha nem álpozitív.

2013. okt. 28. 20:29
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez egy gyönyörű pozitív, gratulálok!!
2013. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Persze, szólj neki!
2013. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem ciklusod hanyadik napján teszteltél először pozitívat és hány naposak a ciklusaid általában?
2013. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam ezt a tesztet az volt a 24.nap. Általában 28.napra megjön de előfordul h.30napra jön. Utóbbi 3 hónapba 28-ra jött meg előtte volt h.30 napra.

Az van h.nem érzem magam babásnak és nem lepődnék meg ha megjönne. Mindig azokkal esik meg h.tesztelnek egy halvány pozitívat akik annyira szeretnének babát aztán meg jön a keserű valóság. Még nem örülök. Holnap tesztelek és ha az is pozitív lesz talán elhiszem h.igaz lehet.

2013. okt. 29. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!