Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így is terhes?

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt gumi nélkül loveztunk a párommal este az ágyban. De ő azt mondta nekem hogy kivette mielőtt ....

És jó én elhiszem de valaki már attól is terhes igy a nagykönyv mondja hogy előváladéktól- de rá 1 hétre a teszt negatívumot mutatott. Szóval már az 1 hetes terhességet is kimutatott a gabriel terhességi teszt? Biztos nem vagyok terhes??? segítsetek nekem. Mindenkinek köszönöm a segítséget.


2013. okt. 28. 05:25
 1/4 anonim válasza:
Hát ezt nem tudni ismételjétek meg a tesztet egy hét mulva és ha akkor is negativot mutat akkor nem terhes !
2013. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok régimódi, de ez mi "loveztunk" ? Amugy a tesztek 2 után mutatnak bármit is.... Úgy tudom.
2013. okt. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neem!! Nem az aktustól számított 7napra mutat eredményt a teszt!! 7napos terhességet mutat ki,tehát 3-4napot vándorol benned a hímivarsejt,majd 7-10nap nap mire beágyazódik!Ha össze adod ez kb 12-14 map aktus után,miután befejeződött ez a folyatmat(beágyazódás) mutathat pozitívat a teszt előtte nem,mivel csak innentől kezd el termelődni a terhes hcg ami alapján a teszt működik..Hányinger,hányás is pl csak ez a folyamat lezajlása után reális,mivel azt is a hcg okozza,addig max pszichésen lehet tünet,bár ezt csak példaként írtam..Szóval aktusra számolj minimum 14napot és utána tesztelj,addig ha terhes is lennél negatívot mutatna,mert még nincs mit mutatnia. :) 24l ,
2013. okt. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

A terhességi teszt a menstruáció kimaradásának első napján már 100% eredményt mutat. Én hamarabb nem csinálnák tesztet, bár a Gabriel az jó. A megszakításos közösüléssel nagyon kis esélyed van arra, hogy terhes legyél! Az előváladék minimális mértékben tartalmaz életképes ondókat.

(A férjemmel már 1 éve így védekezünk és semmi gond, persze, ha biztosan kivette mielőtt...)A megszakításos közösüléssel akkor szoktak teherbe esni, ha a férfi mégis a felét a nőbe "hagyja". Ha a párod biztos benne, hogy kivette, akkor teljesen megnyugodhatsz!

2013. okt. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!