Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Október 18-án kellet volna megjönnie a menstruációmnak de még azóta semmi sokszor szúró fájásokat érzek a mellemben, a hasam is szokott szúrni, hányingerem is van , reggelente alig akarok felkelni mert olyan fáradtnak érzem magam.

És csináltam ma 2 tesztet is és Negatív. Mikor tesztelek legközelebb ha valaki volt már így mint én kérem írjon már egy pár sort hogy neki mi volt ez az egész.

Köszi.


2013. okt. 26. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már 8 napja késik, akkor a tesztnek ki kéne mutatnia. én a duzzadt érzékeny melleimből, és az aluszékonyságból vettem észre hogy terhes vagyok. 2 nap múlva tesztelt újra reggel.
2013. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked.

Remélem nekem is befog jönni mert nagyon szeretnénk egy kis babát.

2013. okt. 26. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után mindenképp ki kéne mutatnia a tesztnek. Nem tudod felrakni ide, hogy tényleg nem bújik meg ott egy csíkocska mégis?
2013. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is jártam már úgy hogy késett, 20 napot!!! minden tünetem terhességre utalt, mégis 3 negatív tesztet fogtam a kezemben.. majd megjött :( drukkolok, hogy neked sikerüljön!
2013. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Sajnos nem tudom felrakni mert kidobtam.De Hétfőn csinálok egyet és azt felrakom.
2013. okt. 27. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Várjuk, megnézzük :) én legalábbis.

Dokinál nem voltál amúgy azóta? MOndjuk hétvége van...

2013. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valamiért nem egedi felrakni de eze sincs semmi. Szerintem ez nem sikerült. :( De azért köszönöm mindenkinek az írásokat. A dokihoz 1-hónap mulva kaptam idő pontot.
2013. okt. 28. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!