Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem rendezett a ciklusa...

Akinek nem rendezett a ciklusa, mikor gondol tesztelni?

Figyelt kérdés
nem kiszámítható a mensim,fogalmam sincs mikor kellene megjönnie...
2013. okt. 25. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

De kb tudod mikor szokott, pl van hogy 29 napra, van hogy 35. Nekem így volt, hol 27, hol 37 napra jött meg. Én vettem egy kb átlagot, és a 31. napon teszteltem, ráadásul délután, mert nem bírtam reggelig várni. Erős pozi lett már akkor is.

Ha viszont kb se tudod hanyadik napon jársz, akkor az aktus után 14-16 nappal tesztelj reggel.

2013. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam mint az első, annyi különbséggel, hogy nekem 27 és 40 nap között szokott megjönni. Vettem egy 33.napos átlagot és ahhoz képest teszteltem rá egy napra. Második pisiből, erős pozit.
2013. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nagy a baj, hogy még tipped sincs, mikor kellene megjönnie, akkor akár baba, akár nem, kockáztatsz! Rendezetlen ciklus esetén hormonproblémák (is) vannak a háttérben, amit endokrinológussal ki kell vizsgáltatni, különben nem csak a teherbeesést nehezíted, de magas vetélési kockázatot is vállalsz (sajnos tapasztalatból mondom). Ne a tesztelésen gondolkodj, hanem a kivizsgáláson, sürgősen!
2013. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemrég hagytam abba a szoptatást és azóta rendesen nem jött meg csak barnásan nagyon kevés vérrel...aug-ban volt meg utoljára,tegnap teszteltem negát csak kellene tudnom mi van,mert fog.gátlót szeretnék elkezdeni!
2013. okt. 25. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
aktus után 2 héttel már kimutatja a teszt.
2013. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor valószínű nem vagyok terhes,mert tegnap a clearblue nega lett
2013. okt. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!