Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély? Ha van...

Mennyi az esély? Ha van rendszeres szexuális kapcsolatod "A"-val, de peteéréskor "B"-vel is lefekszel (megszakított közösüléssel védekezel vele), majd ugyanazon a napon "A"-val is lefekszel.

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy anya vagy "A"-tól és mennyi "B"-től? Mielőtt bárki ítélkezne felettem nem velem történt,hanem oszitársammal. 17 évesek vagyunk és nagy bajban van szerintem. Ha "A"-tól terhes no probléma,ha "B"-től gázos... Bár a 2 pasi hasonlít szerinte... :D Pénzes a csaj,szóval nem gáz náluk,de szerintem azért korai is... Szóval a kérdés adott: "A" vagy "B" az apa?

2013. okt. 24. 21:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hááát ezzel a felvilágosítással szerintem a szüleiknek kellett volna pár éve foglalkozniuk... Amúgy nem terhes,megjött neki így újra kerül engem. De szerintem nem is baj...elvégre Madarat tolláról...nem? Nekem ne legyen ilyen "barátom".
2013. okt. 26. 12:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy rólad volt szó, ne aggódj!
2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
megadod az elérhetőségét? nem fogom felcsinálni :D
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!