Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély? Ha van...

Mennyi az esély? Ha van rendszeres szexuális kapcsolatod "A"-val, de peteéréskor "B"-vel is lefekszel (megszakított közösüléssel védekezel vele), majd ugyanazon a napon "A"-val is lefekszel.

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy anya vagy "A"-tól és mennyi "B"-től? Mielőtt bárki ítélkezne felettem nem velem történt,hanem oszitársammal. 17 évesek vagyunk és nagy bajban van szerintem. Ha "A"-tól terhes no probléma,ha "B"-től gázos... Bár a 2 pasi hasonlít szerinte... :D Pénzes a csaj,szóval nem gáz náluk,de szerintem azért korai is... Szóval a kérdés adott: "A" vagy "B" az apa?

2013. okt. 24. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
50-50 %.
2013. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ez ilyen egyszerű lenne, ha "csak" két férfi akkor 50-50%.
2013. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

50-50 % az esélye,azaz fifty-fifty.

A nemi betegségekre magasabb...

2013. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 17 évesen szerintem elég gáz...olvassa inkább az érettségi tételek listáját.. Amúgy a pénzesség nem oka a hülyeségének. Szerintem.

Ezerrel menjen el egy sürgősségi fogamzásgátlással foglalkozó ambulanciára!

2013. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És A-val védekeztek? Mert ha nem, akkor nagy eséllyel inkább A, ha vele normálisan védekeztek, akkor B, ha vele is megszakítással, akkor fele-fele esély.
2013. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A-val is megszakításossal. B-vel is,de vele csak 1x volt. Már mindegy a fog.gátló,mert ez hónap elején volt. Szóval 22-én kellett volna megjönnie,dehát nem jött. Amúgy jól tanul a csaj,de az élethez buta...
2013. okt. 24. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy őskövület vagyok...hozzátok képest,de egy lány nem engedheti meg magának,hogy így alázza saját magát...

Ha jól tanul,akkor főleg.

Illene megválogatni a partnereit,és ha nem szeretne babát,akkor használjon megfelelő védekező eszközöket.mert a megszakításos védekezés olyan mintha azt mondanám,csak egy kicsit kakáltam be a nadrágomba...

2013. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van. De nem is vagyunk barátok amióta ilyen,de az úgymond barátai és a szülei kiakadnának,mert 2 napja már késik...ezért keresett engem.
2013. okt. 24. 21:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam megkérdezem Ti mit gondoltok ki az apja... Amúgy én régimódi vagyok,mert még szűz vagyok...ez szerintük ciki...de mindegy. :D
2013. okt. 24. 21:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták 50-50%. De nem ártana a barátnődet felvilágosítani a védekezés formáiról és akkor nem kellene azon agyalnia h A vagy B az apa.
2013. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!