Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, de mi van ha...

Babát szeretnék, de mi van ha nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

5 hónapja próbálkozunk, elég rendszertelen a ciklusom, de általában 32-34 napra megjön a mensi...

Hőmérőztem és figyeltem a folyásom is, de hő szerint és folyás szerint sem volt peteérésem ebben a hónapban, pedig már a 28. napomon vagyok... :(


2008. júl. 7. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mindennek előtt menj el egy nőgyógyászhoz és mondd meg mióta próbálkoztok..mond neki, hogy az a sejtésed, hogy nincs peteérésed..ő tud válaszolni és segíteni, ha kell..de egy év próba előtt nem szoktak beavatkozni, de vizsgálatot kérhetsz..

internet ehhez kevés..meg amúgyis jobb ha felkészítenek és előre megteszik a terhesség előtti vizsgálatokat.

2008. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is fordulj dokihoz. Egy vérvétel + Uh sok mindent kiderit.
2008. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!