Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek a...

Szerintetek reménykedhetek a terhességben?

Figyelt kérdés

már annyian irták ezt a hüvelyhömérsékletet,hát kiprobáltam.

nekem 38.1 volt.és két napja késik a mensim.most akkor ez tényleg terhesség lenne?nekem soha nem szokott késni és mindig 28 napra rá megszokkott jönni.

egy 29 éves nő.nincs még gyerekem.

de 3hete probálkozunk a párommal.


2009. nov. 11. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Terhesteszt megmondja, én nem tudom, honnan is tudnám?
2009. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete együtt vagytok folyamatosan, és késik, miért ne lehetnél terhes? :o) Tesztelj. Az hogy egy adott napon mennyi a hőmérsékleted, nem számít. A hőmérőzés módszere ennél azért bonyolultabb, szabályokat kell követni, betartani, és következetesen csinálni. Ez leginkább azoknak lehet fontos, akiknek nem jön össze olyan könnyen a baba. Ha nektek anélkül is sikerült, akkor nem kell ezzel foglalkozni, ha meg nem jön össze, akkor el kell sajátítani ezt a módszert...

Sok szerencsét!

2009. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

multhét pénteken csináltam tesztet és negativ volt.

de már két hete fájdogál a hasam.

amellemben is érzek kis fájdalmat,de nem folyamatosan.

meg nem tudom miért de az az érzésem hogy terhes vagyok.

meg lehet ez érezni?

2009. nov. 11. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:

de szívem, múlt péntek óta eltelt 5 nap!!!


tesztelj. Innen mégis hogy tudjam megmondani, hogy mekkora a HCG szinted?

2009. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké!tesztelek!:-)
2009. nov. 11. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem sem szokott késni sosem , múlt héten mégis 1 hetet késett és mégsem baba lett. de tesztelj és akkor megtudod :)
2009. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is késett ebben a hónapban. Ez a késés hónapja! :D De remélem nálatok baba lesz. Sok sikert. És írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2009. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó magas a hőd. Mindenképp tesztelj. szoritok. Én mikor a hődet olvastam rá fogtam hogy tuti baba lesz. ;-)

majd irj mi lett az eredmény

2009. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Mi újság?
2009. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen,teszteltem!bocs hogy csak most írok, azóta eltelt 6 hónap!ja!26hetes terhes vagyok jelen pillanat.tehát jók voltak a megérzéseim.puszi mindenkinek!
2010. máj. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!