Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van második csík vagy csak...

Van második csík vagy csak káprázik a szemem?

Figyelt kérdés

A teszt reggeli,de már akkor is mintha láttam volna 2.csíkot (idön belül)


[link]


2013. okt. 16. 16:05
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát de szerintem holnap megjön,mert már elekezdtem barnázni...

Remélem köv. hónapban már tényleg igazi kétcsíkos tesztem lesz :)

2013. okt. 18. 17:13
 32/36 anonim ***** válasza:

Ha megjön rendesen, érdemes elmenned nőgyógyászhoz, hogy kiderítse, miért nem maradt meg a terhességed.

2 pozitív halvány teszt sosem téved!

Amúgy akár méhen kívüli is lehet.

2013. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy ez a ciklusom egy kicsit elcsúszott. 13. nap körül elkezdtem érezni az ovus fájdalmat a bal oldalon,de ovuteszt negativ maradt. Majd 1,5 hét múlva ovus fájdalom jobb oldalon,ovuteszt +. Szuper van peteérésem. De a bal oldalon azóta is fáj görcsölget,tegnap este óta elég erösen...én arra gondolok hogy a bal oldalon nem repedt meg a tüszö és kialakult egy ciszta és ezért fáj még mindig. Héfön reggel hivom a dokimat.

Nem hiszem hogy terhes voltam...a teszt sem volt egyértelmü,ezért is raktam fel ide.

2013. okt. 18. 20:05
 34/36 anonim ***** válasza:

Én halvány pozitívnak látom a teszted.

Az enyém még halványabb volt a 10. és 13. DPO-n, csak utána erősödött, azóta megszületett a lányom.

Ez a barnázás viszont nagyon nem jó.

Reméljük a doki jó hírrel fog szolgálni.

2013. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Mi lett azóta? Megjött végül?

Én is halvány pozitívnak látom a tesztedet...

2013. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött :( Köszönöm mindenkinek aki drukkolt. Remélem a következő hónap sikeres lesz :)
2013. okt. 19. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!