Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van második csík vagy csak...

Van második csík vagy csak káprázik a szemem?

Figyelt kérdés

A teszt reggeli,de már akkor is mintha láttam volna 2.csíkot (idön belül)


[link]


2013. okt. 16. 16:05
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Honnan veszed hogy lepontoztam akàrkit is??? Elfogadom mindenki véleményét, mert igen két esélyes a dolog...nem pontozgatok se fel se le, mint egy zsűritag...csak véleményekre voltam kívàncsi...

Azoknak köszönöm akik drukkolnak :)

Csak h tisztàzzuk senki nem kapott se zöld se piros kezet...

2013. okt. 17. 05:11
 22/36 anonim ***** válasza:
Én rögtön észrevettem a halvány második csíkot! :) Drukkolok, hogy holnap erősebb legyen, majd írd meg! :)
2013. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Én most bevallom pontozgattam, azokat, akik pozitívnak mondták, mert egyértelmű negatív és csak hiú reményt keltenek a kérdezőben. Amúgy ennek ellenére én is szurkolok, hogy egy jól látható, akár halvány pozitívval is megörvendeztessen minket a kérdező. Amúgy, akik azt írták, hogy negatív nem tudom ki pontozhatta le. De mit kell ezzel foglalkozni? Kit érdekel???
2013. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 2 nap múlva csinálj egy új tesztet, mert annyira sok hiú reményt tudnak kelteni ezek a "mintha" tesztek :( Tudom, mert én is átéltem már több ilyen reménykedést, beleláttam a második csíkot. Aztán amikor terhes lettem, akkor nem volt kérdést, ott integetett a 2 csík, könnyen észrevehető volt bárki számára. Kitartás és türelem, nagyon drukkolok, mert tudom, hogy ilyenkor az órák is döcögnek!

2013. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Persze nem élem bele magam egyáltalán. Holnap mindenképpen tesztelek újbòl :) én is voltam már terhes,csak sajnos elveréltem :( volt már kétcsikos tesztem , ez a mostani hasonlit egy picit az akkori elsö tesztemre :) reménykedem ,hátha sikerült mégis
2013. okt. 17. 11:10
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem akarok rosszindulatú lenni,de ez negativ Kedves Kérdező:( 2x néztem rá a kérdésedre,láttam mindenki írja hogy pozitív-pozitív.. Gondoltam bennem a hiba,de mégis csak leírom,hogy ezen nincs 2.csíkocska.. Érdekes ez,más ilyen kérdéseknél ahol picikét látszik a 2.csík,írják hogy ez nega,meg nekem is ilyen volt nem volt baba stb. Úgy vettem észre,mikor milyen kedvük van a válaszolóknak... o.o Én nem tervezek egyenlőre babát,semmi okom ellened írni..
2013. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én is látok rajta valamit nagyon halványan! Nekem is ilyen volt az első, 2-3 nappal a nemvárt előtt, szóval drukkolok:)
2013. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
A ma reggeli tesztem is hasonlò mint amit felraktam...hát nem tudom...holnapra nem várom :)
2013. okt. 18. 09:08
 29/36 anonim ***** válasza:
Inkább 2 naponta van látványos erősödés, továbbra is drukkolok!
2013. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
szerintem erősödnie kellett volna, ha terhes vagy. Elvileg 2 naponta duplázódik a hcg-szint... mindenesetre drukkolok Neked! esetleg képet majd tegyél fel :)
2013. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!