Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Nagyon be vagyok sz. Va.21 naposak a ciklusaim mikor elmult a nyolcadik napon voltam együtt a párommal ez elsö másodpercben nem védekeztünk majd csak utánn mához egy hétre kell megjöjjön de nekem már minden bajom van.

Figyelt kérdés
Fáj a mellem szédülök szerintem a sok idegtöl is lehet mindíg csak azon jár az eszem vajon az vagyok vagy sem, nem akarok még gyereket, biztató kérdéseket várok egy 22 éves megrémült lány segítsetek minél hamarbb írjatok
2009. nov. 10. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 21napos ciklus nagyon kevés ahhoz,hogy tehrebe tudjál esni.Ha esetleg mégis teherbe esnél,ne lesz annyi ideje a picinek,hogy rendesen beágyazódjon.Gyógyszeres kezeléssel lehet ezt korigálni.

Persze nem mondom tutira h.nem vagy terhes.Tesztelj.

Ha 3 lesz a teszted,szerintem egy spontán vetéléssel elmegy a baba a mensiddel.Bár hall/olvas az ember lánya mindenfélét...

Kívánom,hogy az legyen amit szeretnél.

2009. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3=+(bocsi)
2009. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a pakliban minden benne van. Mensi előtt kb. 14 nappal van peteérés, ez pont ebbe az időszakba esik. De a melled nem ettől fáj, csak beképzeled. Ha terhes is vagy még nem fájhat az majd később lesz. És hányingered sem lehet. Ez az idegességtől van. Mindenesetre ne parázz, legyél higgadt, hogy nyugodt fejjel tudj gondolkozni.

Menj el orvoshoz, beszélj vele, ő majd ad tanácsot és segít. Meg fog oldódni a dolog, csak szépen, nyugodtan, mert begolyózol egy hét alatt.

2009. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt meg nem értem, hogy miért kevés a 21 napos ciklus? Én 24 napos ciklusnál lettem terhes mint a pinty. Na jó mi akartuk is és dolgoztunk rajta.
2009. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!