Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom betette de épphogy...

A barátom betette de épphogy mozgot benne hármat négyet és kivette. Mennyi az esélye, h. terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a barátommal multkor szexelni akartunk és az asztalon volt gumi, mind2en nagyon kiváncsiak voltunk milyen érzés gumi nélkül, és betette de épphogy mozgot benne hármat négyet és kivette..meg előtte 2-3 nappal mult elt a mensim..mennyi esélye van h terhes lehetek?
2008. júl. 6. 01:23
 1/5 anonim válasza:
Nagyon kevés. Ha nem ment el, akkor nincs nagy baj, bár az előváladék is tartalmazhat megtermékenyítésre alkalmas spermát. Mindenesetre nem árt óvatosabbnak lenni, ez nem játék! Ha gumi nélkül szeretnétek, akkor a nőgyógyász felírhat fogamzásgátló tablettákat, vagy vannak más remek fogamzásgátló módszerek is.
2008. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanannyi mintha rendesen végigcsináltátok volna, csak sok egybevágó dolog nak kell rörténni, hogy terhesség legyen..pl: ha pont peteérésed volt, aminek nem nagy, de van eselye..aztán, ha az előváladékból egyetlen ondósejt akár eljutott a petéhez( mert tudjuk az is tartalmaz spermiumokat)

Tehát az előőbb szóló is jót írt, de abból indulj ki hogy lehet, hogy te vagy az az 1,valamennyi százalék.

Tehát ha nem jönne meg akkor tesztelj, és ha nem szeretnél babát még akkor máskor inkább ne kiváncsiskodjatok.

Vagy menj fogamzásgátlóért a dokihoz, de akkor állandó partner legyen!!

Szóval van ráesély, de talán mivel ilyen közel volt a mensid nem volt peteérés...csak ez kicsit komplikáltabb,mert egy spermium 2 napig is pihenhet benned, várva a peteérést..a másik hogy orgazmus is okozhat peteérést..tehát itt sokmindennek egybe kell vágnia, de nem kizárható.

Nem azért írom le ezt a sok dolgot, hogy okosnak , vagy hülyének látszódjAK, csak hogy tudd legközelebb vigyázzatok, mert aki nem akar babát annak sokkal hihetetlenebb körülmények közt mégis összejön, aki akar az meg sokszor évekigtöri magát..na remélemmnem leszbaj, de vond le a tanulságot.

2008. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb használjátok a gumit ha már van és akkor nem kell attól tartanotok, hogy te esetleg teherbe esel.

De nagyon kevés az esélye annak, hogy teherbe eshetsz. Tapasztalatból mondom!

2008. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentem, én pont ugyanilyen körülmények között készültem. Szóval akármilyen kicsi is az esély, akármilyen sok dolognak kell klappolni, akkor is megeshet!

Anyukám is azt mondta, nem gondolt arra, hogy pont vele fog megtörténni.

Nem akarlak ijesztgetni, csak jobb az elővigyázatosság!

2008. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a sors fintora volt,,,terhes lettem

úgydöntöttem megtartom..

erre elvetéltem:S

2009. jún. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!