Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni...

Tegnap kellett volna megjönni e de hál istennek még nem jött meg! Mikor tesztelhetek, lehetséges hogy baba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akár már ma is.Én 1 nap késés után teszteltem és egyből kimutatta a + eredményt:) Sok sikert

2009. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus közepén volt a peteérésed akkor már csinálhatsz. nekem mensi elmaradása után már két nappal + volt a teszt. Sok sikert . Drukkolok.
2009. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az elmaradt mensi napján, délután + lett :) jól láthatóan. Drukk, és majd írj, hogy mi lett az eredmény!
2009. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a nemvárt első napján teszteltem pozitívat reggel. Szerintem megpróbálhatod, lehet, hogy már kimutatja. De ha nem, akkor se keseredj el, akkor próbáld majd meg pár nap múlva, ha addig sem jön meg.

Szorítok! Sok sikert!

2009. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi napján reggel már kétcsíkos lett:) Igaz halványan, de ott volt. Nehogy kidobd ahogy én tettem, úgy kukáztam vissza, mert már "megszoktam", hogy senmmi:)
2009. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma reggel teszteltem és nagyon halvány csík volt,remélem hogy nem csak odaképzelem
2009. nov. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!