Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek hogy végre...

Mikor tesztelhetek hogy végre pozitív legyen? Lehet még baba?

Figyelt kérdés
12.napja van fent a hőm 37.-en.15.napja megőrülök annyira fájnak a melleim(duplájára nőttek) és a mellbimbóim.sűrű pisilési ingerem van egy jó pár napja.tegnap csináltam tesztet délután de negatív lett(20-as volt csak a patikában)szerintetek van esélyem hogy baba legyen?a szagokat nagyok óta nem bírom elviselni,és enyhe hányingerrel küszködök 4 napja.orvoshoz csak keddre kaptam időpontot.a hasam már nem görcsöl annyira mint pár napja.csak érzékeny ha picit is megnyomom.nincs mensi előtti érzésem.az ovum elvileg 29.-én volt.segítsetek kérlek!
2010. aug. 13. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikorra nem várod?

2010. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Itt mindent leírtál, csak azt nem, hogy mikorra várod?/vártad? A nemvárt napja utáni 3-4. nap a legideálisabb az első tesztelésre.

Illetve a mensi előtti tünetek is hasonlóak ahhoz, amiket írsz, hiszen a mensi idejekor is készül a test az esetleges terhességre, csak mivel nem jön létre ezért leválik a nyálkahártya. De ettől függetlenül lehetsz terhes is.Szóval inkább az a kérdés, hogy mikor menstruálsz?

2010. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén nem tudom mert késett az ovum másfél hetet.az utolsó mensim júni 28.-án volt.sajnos elég rendszertelen a menstruációm :Sde a folyás és hő szerint 29.-én volt ovum.
2010. aug. 13. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap reggel első vizeletből /ne délután!!/ próbálj tesztelni, 20as is jó. Ha peteérés környékén voltatok együtt és terhes vagy, már látni kellene.
2010. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korán nincsenek még ilyne tünetek (hányinger, pisilés...)

Szerintem más gond lehet, felfázás, virus.

2010. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a hőd 12 napja van fönt, akkor várj még pár napot és ha nem jön meg, tesztelj újra. vagy akár most, de akkor 10-es teszttel
2010. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem sem volt semmi tünetem mikor babás lettem....


sztem az érzékenyebb teszt tuti kimutatja holnap már...10-est vegyél ne 20-ast ha biztosra akarsz menni

2010. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod hogy mikor volt ovud, ahhoz képest 14 napra kell tesztelni, illetve éredmes.
2010. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!