Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladék is tartalmaz...

Az előváladék is tartalmaz spermát?

Figyelt kérdés
Most vesztettem el a szüzességemet, de nem használtunk semmit...nem tudom hogy került-e belém előváladék, de valószínűnek tartom.Nem élvezett belém...sőt utána sokáig kellett "várni" hogy elélvezzen.Az aktus maga nem tartott sokáig mert megijedtem, de ettől még teherbe eshetek?
2008. júl. 4. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is lehet sperma igen,és előfordulhat esetleg terhesség is.Legközelebb védekezzetek.
2008. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az előváladékban is előfordulHAT! Hogy előfordult vagy sem azt nem tudod megállapítani. Nagy valószínűséggel ahogy írtad h még sokkal később élvezett el.. nem leeht baj belőle.. de ezt nem lehet 100%-osan kijelenteni! Szerintem megnyugodhatsz, de nem ártana ha ellátogatnál egy nőgyógyászhoz és minden esetben használnátok óvszert, nem szabad felelőtlenül belemenni.... lelkileg tesileg is megviselhet egy esetleges abortusz vagy bármi, nem tart 10 mpercbe sem a gumi felhúzása!!
2008. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!