Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak terhességre ezek a...

Utalhatnak terhességre ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 2 hete volt az ovu, de azóta már mintha láttam volna nagyon-nagyon kevés vércsíkot a wc-papíron, és rengeteg folyásom van. Általában tojásfehérjés nyákom van az ovu környékén és mensi előtt jelentkezik ez a krémes nyák, de most egyfolytában van, bő-sok, olyan vizes jellegű krémes folyás(bocsi, nem tudom máshogy írni)Hőm 37,1 nyelv alatt. Ezek szemmel látható tünetek, a többit félek, bebeszélem!Mikor kezdenek jelentkezni "igazi" tünetek??Mikor teszteljek??
2013. okt. 3. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
utalhatnak babára.nemvárt után egy nappal tesztelnék.ha nem jön meg.szurkolok!!
2013. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utalhatnak is meg nem is. Nekem egyáltalán nem volt semmilyen folyásom sem amikor terhes lettem, másnak meg igen. Nekem a hőm sem volt magas. Szóval tesztelj, ha nem jön meg és kiderül. :-) Drukkolok!
2013. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!