Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen ciklusnal, voltal-e...

Ilyen ciklusnal, voltal-e szerintetek beagyazodasom?

Figyelt kérdés
A tuszorepedest en a 16. nap ereztem (gondolom azt ereztem): tobbszor volt szuro erzesem lent a bal petefeszkem tajekan, enyhe hanyingerem is volt, mint mielott megjon a mensim. De ciklus.hu 14. napra tette. A beagyazodasra lennek kivancsi, hogy szerintetek volt-e egyaltalan nekem? Nem erzek sokat, neha belenyilalik meh tajekan hol a bal, hol a jobb oldalan, a melleim fajnak, de csak enyhen ha megnyomom oket (egyebkent nekem mensi elott soha nem fajt a mellem). A beagyazodas utan kotelezoen fel kene menjen a hom? Es, ha tuszorepedes utan 14 napig nem esik le, akkor az mar biztos sikert jelent? Nem akarok tul hamar tesztelni, hogy ne csalodjak megint.
2009. nov. 8. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem az a kis esés a bágyazódástól lehetett,mert utána szépen elindult felfelé a hőd.Ugyanis én úgy tudom,hogy beágyazódáskor eshet a hő 1-2 napot,de utána fel kell mennie,és a nemvárt napjáig fenn is kell maradjon,de ha baba van akkor természetesen nem is fog leesni.

Az biztos,hogy jókor voltatok eggyütt,és volt péd is a görbikéd alapján:)

Én a hétvégén vagy hétfőn tesztelek.Húúú,soká lesz az még.De nem is igazán gondolok arra,csak ha van időm ideülök,és tapasztalatokat hallgatok/olvasok.De nem görcsölök---mint korábban--hogy jaj,most sikerült-e,stb..


Te mikor tesztelsz?--bocsi,lehet írtad,de nem emlékszem.

2009. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Masodiknak,

Vegre sikerult megnezni az oldalt. Koszi szepen. Igazad volt: az en gepem gorcsolt. Bocsi:) Nagyon hasznos es erdekes. Hetfoig varok, ha nem esik a hom.-em, tesztelek. Az lesz a 19. nap. Az oldalon ugy irja, hogy 18 napos lutealis szakasz mar utalhat terhessegre.

2009. nov. 10. 23:28
 13/13 A kérdező kommentje:

Elsonek,

Hetfon tesztelek, ha addig kibirom, tegnap es ma nagyon szurkalt a hasam, mintha meg akarna jonni, de nem jott meg, remelem nem is fog. Ti hogy alltok? Hetfon tesztelsz te is? Nagyon drukkolok!

2009. nov. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!