Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen ciklusnal, voltal-e...

Ilyen ciklusnal, voltal-e szerintetek beagyazodasom?

Figyelt kérdés
A tuszorepedest en a 16. nap ereztem (gondolom azt ereztem): tobbszor volt szuro erzesem lent a bal petefeszkem tajekan, enyhe hanyingerem is volt, mint mielott megjon a mensim. De ciklus.hu 14. napra tette. A beagyazodasra lennek kivancsi, hogy szerintetek volt-e egyaltalan nekem? Nem erzek sokat, neha belenyilalik meh tajekan hol a bal, hol a jobb oldalan, a melleim fajnak, de csak enyhen ha megnyomom oket (egyebkent nekem mensi elott soha nem fajt a mellem). A beagyazodas utan kotelezoen fel kene menjen a hom? Es, ha tuszorepedes utan 14 napig nem esik le, akkor az mar biztos sikert jelent? Nem akarok tul hamar tesztelni, hogy ne csalodjak megint.
2009. nov. 8. 12:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2009. nov. 8. 12:36
 2/13 anonim ***** válasza:

41napos volt az előző ciklusod?Mert a görbéd alapján erre lehet következtetni.

A görbéd nagyon szép,a tüneted is megvan.

Igen,a beágyazódáskor általában a testhőmérséklet felmegy,de hormon függő.

Ha a tüszőrepedésed után a 14-ik napig sem esik le a hőd,akkor az még nem jelenti azt,hogy biztoan terhes vagy,mert vannak olyan nők,akiknél csak a nemvárt mensi valamelyik napján esik le,kb:az 1-2 napokon.Kérdés,hogy te valyon melyik csoportba tartozol.

Ezt onnan tudhatod meg,ha egymás után legalább 2-3 hónapon keresztül rendesen vezeted a görbédet,és összehasonlítod.

A teszteléssel én mindenképpen várnék a nemvárt mensi után 2-3 napig.Ha addig nem jön meg,irány a gyógyszertár,és pisilhetsz egy +-at!:)Nagyon drukkolok neked.


Én még csak ma vagyok az 5-ik dpo-n.

2009. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A beágyazódás NEM látszik a görbén.


[link]

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.



Terhes vagy nem terhes: [link]

2009. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elsonek,

Koszi szepen a valaszt. A mult honapban tenyleg 41. nap jott meg a mensim, szerintem kesoi peteeresem volt, de altalaban 30-34 naposok. Ez az elso honap, hogy homerozok, pont azert mert ilyen rendszertelen a mensim. Szerinted mikora ne varjam?

Az 5. dpo-n mit lehet latni? En is nagyon szurkolok neked.

2009. nov. 8. 21:30
 5/13 A kérdező kommentje:

A masodiknak,

Koszi a valaszt, de sajnos egyik linket sem tudom megnyitni, pedig nagyon erdekelne.

2009. nov. 8. 21:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Azt,hogy redszertelen ciklus esetén mikorra nem várd,én erre azt tudom tanácsolni,hogy egy héten belül szerintem már lehet egy + teszted ha sokat és hosszabb ideig nem esik a hőd.DE!Mivel az előző ciklusod 41 napos volt,én a helyedben megvárnám--ha addig nem jönne meg--a 41-ik napot és akkor tesztelnék.Csak azért,hogy ne csalódj,de mint írtam,már a hétvégén lehet egy + teszted!:)


Az 5-ik dpo-n én semmit sem érzek,csak beképzelem magamnak azt,hogy néha szúrkál a petefészkem.De még ilyenkor nem ehet semmit sem érezni testileg.Én még csak így alakulok:

[link]

Kíváncsi vagyok,hogy holnap reggel esik-e a hőm...

2009. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A linkek megnyitásában sajnos nem tudok segíteni. Nekem megnyílik, úgyhogy a hiba valószínáleg a te készülékedben van.
2009. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elsonek:)

Te is nagyon szepen alakulsz, csak maradjon is igy. Szoritok!

2009. nov. 9. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nagyon aranyos vagy:)Köszi:)

Ma vagyok a 7-ik dpo-n.(de ha beleszámolom a tüszőrepi napját is,akkor a 8-ikon)

Tegnap este pancsi után elbóbiskoltam,és felkeltem a Barátok közt-re.Mondom megyek fogat mosni,és pisilni.Észrevettem,hogy a bugyimon rózsaszín,kb.1cm-es folt van.Azóta nincs ilyen,de krémes fehér folyásom annál inkább.Ez lehetséges szerinted beágyazódás?Mert olvastam már minden félét,és utalnak erre is:)Annyira jó lenne.Tegnap óta émelygek,de nincs hányás,fájdogál a derekam,és a mellem is vagy 2 napja.A hőm 37, 4-ik napja.

Te hogy alakulsz?

2009. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elsonek,

Hat en nagyon kezdo vagyok az egeszben. Igy en barmit is erzek, nem merek ra alapozni, mert nincs sok tapasztalatom, de en, ahogy a diagramon is lathatod, 21.- 24. napokon sokat nem ereztem, nekem meg inkabb darabos folyasom volt, csak a 24. naptol lett kremes, es azota erzem a melleimet is megduzzadva, es fajnak is, meg hanyingerem is van enyhen. De lehet hamarabb a beagyazodas, szerintem. A rozsaszines foltrol en is ugy olvastam, hogy a beagyazodas jele lehet. Csatolom a diagramomat, probaltam mindent lejegyezni benne. Es ami a legjobb 2 napja nagyobb a hom. Nagyon izgulok:))

[link]

2009. nov. 10. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!