Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél hónapja szedem a Gravidát,...

Fél hónapja szedem a Gravidát, de most átálltam az Elevitre, mert azt hallottam, hogy segít a teherbesésben. Igaz ez?

Figyelt kérdés
4. hónapja, hogy próbálkozunk. Nekem eddig a középidős akciózás nem jött be, most másképpen próbálkozunk.
2008. júl. 4. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített az Elevit a teherbeesésben! Több, mint 6hónapig szedtem, s már 8hónapja próbálkozunk.
2008. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen azt mondják segíti,meg minden vitamin benne van ami a babának kell.
2008. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért beszedem, hátha segít vmiben. Ártani csak nem árt... Hátha... :)
2008. júl. 4. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ártani biztosan nem árt, de nem hinném, hogy segítené a teherbe esést.
2008. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem segit, sajnos, abban az ertelemben, h nem leszel tole hamarabb terhes.

Abban segit, h ha teherbe esel, rogton megvan minden a babanak, amilyen vitaminokra-asvanyi anyagokra szuksege van.

2008. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 9 hónapig szedtem az Elevitet, nem estem teherbe, viszont jópár kiló rámrakodott.

2008. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevit, és bármilyen terhesvitamin szedése nem segít a teherbeesésben! Amiben segít, hogy jól feltölti a szervezetedet vitaminokkal, ásványi anyagokkal és egyéb hasznos dolgokkal, amik abban segítenek, hogy egy tökéletesen fekészített szervezetbe érkezzen a megtermékenyített petesejt, és ügyesen beágyazódjon/megmaradjon.
2008. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én december közepén elkezdtem szedni az Elevitet és január elejeén megfogant a kisfiunk aki most 9 hónapos. Hogy most attól vagy nem azt nem tudom! De az első alkalommal sikerült. Ártani nem fogsz vele ha beszeded!
2008. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!