Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 16.-án mult el a...

Június 16.-án mult el a mensim, és rá 13 vagy 14. napon együt voltam a párommal két nap is. De tegnap megjött. Nincs akkor most baba?

Figyelt kérdés
Akkor nem vagyok terhes?? Ne is teszteljek? Akkor a petefészek szúrkát miért érzem,és olyan furin van meg,és a hüvelyem nyilalt is.ez mi?
2008. júl. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
És rendesen megvan? Mert ha igen, akkor sajnos nem valószínű a baba:( Úgy értetted, hogy 13-14.napon érezted a szurkálást? Akkor a peteérés volt..
2008. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,hanem a mensi elmult,és 13 nap mulva volt az együttlét. a mensim,pedig nem olyan mint szokott.Van hogyvan,van hogy semmi,de ha van akkor nagyon élénk piros.igy is teszteljek? és ha igen mikor? lehet igy még baba?
2008. júl. 4. 19:53
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs nem jól irtam. junius 16.-án elmult,és 25 és 28 közt kétszer együtt voltunk.azóta érzem a szurkálást.
2008. júl. 4. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnétek akkor a mesi kezdetétől számított 13-14 nap a megfelelő idő arra hogy összejöjjön.

Nekem január 6án jött meg utoljára (de ez nem 100%, bár az UH szerint igaz), és 14-től kezdve minden nap együtt voltunk (elég egyébként csak minden másnap, de ahogy a kedvetek tartja). Elsőre sikerült, most leszeünk 26 hetesek!

Sok sikert!

2008. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nekem megjött.akkor nem sikerült?
2008. júl. 5. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban rövid volt a ciklusod, de nekem nagyon úgy tünik még mindig, hogy sajnos nem túl sanszos, hogy sikerült a baba. Ezért is kérdeztem, hgoy rendesen volt-e meg... Sajnálom, hogy nem tudok bíztatóbbat írni neked. én már nem csinálnék tesztet, de ahogy gondolod!
2008. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szaerintem nem iskerült. Későn próbálkoztatok kicsit az az érzésem.

Menzesz után egy héttel érdemes már elkezdeni, nem két héttel! Sok sikert Nektek!

26 hetes kismama

2008. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!