Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokak által feltett kérdés....

Sokak által feltett kérdés. Pozitív, vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. szept. 30. 16:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5 nappal a nemvárt után? a legolcsóbb teszt is kimutatná.. :)
2013. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
75%

Tyttycon !


Nem mindenkinek! :) Van akinek 10 nap után sem :) Szóval ezzel nem kell elvenni a kedvét, különben is amíg nem jön meg neki, addig nincs veszve semmi! :) Még reménykedhet!


Egyébként meg szerintem halvány pozitív!

2013. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is valami hasonló volt.


És hiába teszteltem 2 nap múlva, még halványabb lett. Sokan azzal riogattak, hogy ürül ki a hcg. Ezzel szemben beleléptem a 29. hétbe. :)


Szóval szerintem pozitív. :)

2013. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%
Ez tuti pozitív!!!
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
ez csak szaradasi csik.
2013. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy effekt van a képen. nincs olyan fotód, ami rendesen mutatja a színeket? könnyebb lenne eldönteni.. :)

de simán lehet +

2013. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy hét késéssel csak a clearblue digitális mutatta ki... más nem...
2013. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Persze-persze...oké..azt írom pozitív..:) de kíváncsi leszek a végeredményre...:)
2013. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Hű,jól le lettem pontozva,mert tuti pozinak írtam.Nekem pont ilyen volt az első tesztem és most 8 hetes terhes vagyok :)
2013. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy, ha ennyire nem egyértelmű a teszt és még bármi lehet belőle, nekem nincs szívem hitegetni a kérdezőt. Elég sok hasonló tesztről töltöttek fel már képet a kérdezők és sajnos sokszor a válaszolók a gratulációikkal felesleges reményeket keltettek bennük, mert kiderült, hogy mégsem terhesek. Szóval erre mást nem lehet írni, csak annyit, hogy a teszt alapján még kétséges, mi lesz, de reméljük, pár nap múlva egyértelműen pozitívat tesztel majd a kérdező. Jah, és kedves utolsó! A lepontozókkal ne törődj! Itt nincs jó vagy rossz válasz, csak vélemények :-) Az meg nem baj, ha te máshogy vélekedsz:-)
2013. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!