Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek az ágyéka...

Volt olyan, akinek az ágyéka fájt a nemvárt előtt? SOS

Figyelt kérdés
Nekem feszül a hüvelyem, fáj az ágyékom. Olyan izomlázszerű. A mellem fáj, ég, szurkál. Nem folyamatosan, inkább időközönként. Pattanások sehol (pedig van egy ami MINDIG csak menzesz előtt jön ki, ugyanazon a helyen). Kb. pár napja (a nemvárt előtt egy héttel) volt 2 nap, amikor nagyon rosszul voltam. Émelyegtem, szédültem, gyenge voltam. Akkor nagyokat szúrt a hasam alján. Azóta jól vagyok, bár sokszor rámtör a fáradtság. CSütörtökre nem várom. Minden nap érzem az enyhe görcsöket, szurkálások, mellfájás. De ez az ágyéktáji feszülés furcsa. Van valaki aki tudja miről beszélek?

#teherbeesés #ágyékfájás
2013. szept. 29. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van most ez az ágyék tájéki feszülés. Nem folyamatosan, csak alkalmanként, inkább úgy nondom, hogy be-benyilal. Nem tudom mitől lehet, korábban nem volt ilyen. AMúgy csütörtökre nem várom
2013. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én is csüt-re nem várom:)

más tüneted is van?

2013. szept. 30. 09:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs, azaz nem is tudom. Szóval van olyan ami akár terhes tünet is lehetne, de akár ezer másik is. Szóval szúrkál az oldalam, fájdogál a hátam, fáradékony vagyok. Nagyon vágyom egy babára, úgyhogy bennem van az is, hogy csak bemagyarázom ezeket a tüenteket. Ja és napok óta megőrülök a krumpliért, pedig nem is szeretem:)
2013. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg mindenen elsírom magam:) A férjem meg röhög rajtam, hogy ez pont olyan mint amikor szerveztük az esküvőt. Akkor is mindenen meghatódtam. Viszont ez közvetlenül az esküvő előtt elmúlt:)
2013. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezek bármit jelenthetnek. Már én is sírtam vasárnap minden ok nélkül...minden reggel agyas vagyok, kiabálok a párommal, aztán pillanatok alatt meg tökjó kedvem lesz...

A mellem időközönként fáj, de akkor ég, viszket, minden csinál, ami nem épp kellemes :) A szurkálások inkább már enyhe görcsökké alakultak. Néha úgy érzem, hogy nem vagyok terhes. :( Pedig úgy vágyom rá :) NA, igen, még a kívánósságról... utálom a paprikát, de pár napja mindenhez paprikát eszek... és nem kívűnom az édeset. Sósat eszek folyamatosan, mert ha arra gondolok, hogy csokit, vagy akármi édeset kell ennem, rosszul vagyok...


De már nem kell sokáig várnunk, hiszen már kedd van :) Ha szombatig nem jön meg, akkor vasárnap reggel tesztelek.

2013. okt. 1. 14:20
 6/9 A kérdező kommentje:
hát, én ma elkezdtem barnázni... :(
2013. okt. 4. 15:15
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok lányok, na mi a helyzet veletek? Kedves kérdező, megjött rendesen? Mert ha csak barnázásig jutottál, akkor még hátha! És neked, kedves másik? mi a helyzet? tesztelsz? Én is mostanában nem várom legkorábban holnapra,legkésőbb szerdára (azért nem tudom pontosan, mert pco miatt gyógyszereket szedek, ez volt a 2. clostis hónapom és mostanában hosszabbak voltak a ciklusaim, mint régen, amikor mindig 25-26 nap, most inkább 27-28ra kezd beállni. Szóval nekem is ez a hasszúrkálás gyanús, mert párszor 21cn óta éles szúrások voltak, közben meg mensi szerű nyomás, kis görcsizés fle. A cicik fájnak, feszólnek. vhogy most jobban reménykedem, ill kicsit jobban hiszek benne, h sikerült, mint eddig, pedig azért eléggé be szoktam pörögni a végére, de inkább az esélytelenek kétségbeesésével, most viszont tényleg el tudom képzelni, hátha. (van némi deréktáji érzés is, fájásnak nem mondanám, tompább.meg a hasam is eléggé fájogat, néha meg csak külön a méhem)
2013. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos megjött:( De sebaj, itt az október:) Új hónap új esélyek!


Drukkolok neked nagyon

2013. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sajnálom. nem tom te hogy vagy vele, de nekem az a fura, h néha mikor a nagy izgulás után egyszercsak megjön, akkor vhogy megkönnyebbülök. mármint testileg(meg az idegeim is). mintha alig várta volna a szervezetem, h engedjem már meg, h megjöjjön végre. Szted elképzelhető, h az ember a nagy vágyakozással pár napot szinte visszatartja? Nekem amúgy most is szórkál, ami miatt bizakodom, h megint uott bal oldalt kp tájt. de jó lenne, ha vki próbálkozna megágyazni magának! És nem tudod véletlen, h ha nem koraterhesség, akkor mi okozza ezt a hasszúrkálást? sehol nem találok erre infót, csak hogy vkinek mensit jelzi vkinek babát, de mitől van?
2013. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!