Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján 2 tizedes...

Nemvárt napján 2 tizedes hőesés, petefészek ill. méh szúrkálás, amúgy semmi mensi előjel. Első clostis hónap. Tuti meg fog jönni?

Figyelt kérdés
amúgy ilyenkor vagy inkább már előző nap szoktam barnázni vagy maszatolni, de nem tudom esetleg a clostitól kitolódhat az amúgy kicsit rövid (max26napos) ciklusom? a hőm nekem mensi előttig folyamatosan 36.5-36.6 szokott lenni, most felment már 36.8ig, de mára megint 36.6 volt. Szóval ez a hónap tuti bukó? sajna a cicifájás is enyhült. (patik sehol viszont) tegnap este elég hosszasan szórkál a jobb petefészkem, ami azért fura mert előtte kb egy héten át inkább a másik oldalt éreztem. most meg inkább kp-en. Légyszi ha nincs is remény, leoltós üzikkel kíméljetek. köszi előre is a válaszokat

2013. szept. 10. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig coverline felett van, akkor nincs veszve semmi!

Nekem az első és egyben utolsó clostis hónapomban a 27. ciklusnapon volt 2 tizedes esés, 28. napon újra felkúszott picit a hőm, végig bőven a coverline felett volt. 29. napon teszteltem, + lett. :)

2013. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hát én ma (27.nap, nekem max 26 naposak a ciklusaim) teszteltem egy nagy - t. És a hőm is esett még egy tizedet (már csak 36,5 ált ennyi mensi előtt), meg görcsölgetek is enyhén, de azért ugyanúgy semmi még maszatolás se. se wc papíron, se bugyiban. Nem tudom lehet, h a closti kavart be mégis? (pl. kitolta a ciklusom későbbi peteérés miatt? vagy csinált cisztát és azért késik?) vagy csak van vmi dugulás és mögötte már ott vár a mensi, h kiszaaduljon :D na jó én már nem tudom, tudom korán izgulok, látom mások 2 hetes meg több havi késésekkel is csak ide irogatnak ahoelyett, h dokihoz mennének, de nekem annyira napra pontos volt idáig, h már nagyon eszem itt a kefét..
2013. szept. 11. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül sikerült a clostival?
2017. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!