Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek körüli szúrkálás?

Petefészek körüli szúrkálás?

Figyelt kérdés
7 nap telt el az együtt létünk óta a párommal és akkor volt az ovum is.Enyhe szúrkálásokat érzek a petefészkem körül... Talán most ágyazódik be? Olyan izgatott vagyok, hogy lehet, hogy sikerült és egy pici szív fog bennem dobogni :) de nagyon nem akarom magam beleélni mert csalódni meg nem akarok ! :/ Köszi a válaszokat!
2013. máj. 3. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos teljesen lutri! Amikor terhes voltam is ott (is ) szurkált kb. a 10. dpo körül, és most is hol az egyik, hol a másik petefészkem szurkált jó pár napig, és sajna 2. napja mensizek. Szóval bármi lehet.

VAn akinek nagyon jellegzetes tünetei vannak, és az első pillanattól tudja, míg van aki figyel minden jelet, mégis csak akkor veszi észre, amikor pozitív a teszt.

Szorítok nagyon hogy baba legyen... :-)

2013. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

sok év után végül lombikkal sikerült a babánk, így nálam jobban senki nem figyelte a tüneteket szerintem, de nekem se nem szurkált, se nem fájt sehol.


de mindenkinél máshogy jelentkeznek a tünetek, és nagyon szorítok, hogy babád legyen :)

2013. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) háát most 6.ra várom hogy megjöjjön vagyis hogy ne jöjjön meg :) tesztelni még korán lenne igaz? még nem mutatna semmit... :/
2013. máj. 3. 16:09
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a szurkálásból tudtam. Másnap vettem egy tesztet, pozitív lett, most van egy gyönyörű kisfiunk :) Szurkált a hasam, kicsit másképp mint mensi előtt, és fel volt fújódva, alig tudtam begombolni a nadrágomat.
2013. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:) nem akarom magam beleélni ahogy ezeket írjátok mert volt már egy csalódásom... volt hányingerem s 2x is hánytam fáradt voltam , volt hogy ellöktem a kaját a kedvencemet mert undorodtam töle s mégsem voltam az... szóval nagyon nem élem bele magam, hogy mégis... jó lenne hjaaaj :)))))
2013. máj. 3. 16:51
 6/18 A kérdező kommentje:
hány napra teszteltél az aktus után ? gondolom nem 7 napra rá mert nekem az korán lenne még...
2013. máj. 3. 16:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy szurkál most is, hogy 100%, hogy nem vagyok terhes, pedig lassan 1 hónapja nem jött meg.
2013. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudod, hogy nem vagy az? csináltál tesztet??
2013. máj. 3. 17:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző hónapban 2-t, aztán 1-et két hete. De azóta volt nőgyógyászati vizsgálatom kettő is. Nem vagyok terhes.
2013. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:(( akkor valószínű, hogy csak peteérésed van... nekem nemhiszem mivel majd 17 és 19 között lesz..
2013. máj. 3. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!