Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 09. 09-én volt menszeszem,...

09. 09-én volt menszeszem, 09.22-23-án együtt voltunk, lehet esélyes a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Petefészek körül érzek nyomást néha, lennt bal oldalon és néha begörcsöl az alhasam.
2013. szept. 29. 07:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg, a melleim nagyon fájnak. Én kedden csinálnék csak tesztet, ha addig nincs semmi. Drukkolok neked :-)
2013. okt. 5. 20:03
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem ma megjött.. :-((((

Neked azért szorítok!!! :-)))

2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jah,és írd meg légyszi hogy mi lett!! :-)
2013. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mindenképpen!
2013. okt. 6. 19:55
 15/22 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem,negatív lett, de még mindig nem jött meg. Holnap reggel újra tesztelek.
2013. okt. 8. 19:13
 16/22 A kérdező kommentje:
Teszteltem, ma is negatív, viszont a hasam bal oldalon továbbra is fáj,így ma elmegyek ambullanciára, mert ez nem normális.
2013. okt. 9. 07:18
 17/22 anonim ***** válasza:
Szia!Mi újság veled?Minden rendben?
2013. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Felhívtam a klinikát, időpontot kaptam hétfőre, azt mondták, hogyha nagyon fáj, menjek be bármikor, mert ez arra utal, hogy cisztám lehet. Azt is mondták, hogy ez magától ki is pukkanhat, és akkor megjön a menszeszem. Úgy néz, ki, hogy meg fog jönni, ma már kicsit véreztem. Mindenesetre ha elmúlik elmegyek mindenképpen orvoshoz, nézze meg minden rendben van-e. Nagyon szeretnénk kistesót!
2013. okt. 11. 19:38
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy?Remélem minden oké,ma mész akkor orvoshoz?Írj hogy mit mondott.Szorítok érted...Mi is kis tesóra hajtunk.Nekem megjöttek az eredményeim.Rendben a pajzsmirigyem és a progeszteron szintem is,és 2 hónapja hála az égnek nem szenvedek az endometrizis tünetektől,úgy néz ki bejött a progeszteron krém! :-))))
2013. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szia, nem voltam orvosnál, mert a hétvégén megjött. Jövő hét kedden megyek egy választott orvoshoz. Az utóbbi időben mindig csapódtam valakihez, most szeretnék végre valakihez úgy járni, aki foglalkozik velem. Elmondom ezeket a furi tüneteket, aztán remélem segít. Köszönöm az érdeklődésed, mindenesetre számomra ez érdekes, hogy nálatok is van már gyerkőc és a második mégsem jön, mert vmi nem stimmel, illetve remélem, hogy mostmár minden ok lesz veletek :-))))))))) Nekem a kislányom, a tudatos döntés után azonnal érkezett,amikor elkezdtük a tesó projektet, azonnal érkezett, de sajnos missed ab lett belőle. Azóta eltelt 1 év és semmi. Nem értem :-(
2013. okt. 14. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!