Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel kaptam a tüszőrepesz...

Ma reggel kaptam a tüszőrepesztő szurit. Nagyobb az esélyem a teherbeesésre? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

most mondjam azt ez egy igen buta kérdés, miért nem kérdezted meg a dokit hogy mit is ad be neked mire van?

na mindegy


szóval valószínü a doki azt állapította meg hogy nincs érett petéd és valoszínü hogy termelne a szervezeted de nem történik meg a tüszö repedés és így nem jut ki a pete a petevezetékbe ahol megtermékenyülne.

ezért megreped a tüszöd az érett pete kiszabadul és elindul a petevezetékbe ahol 1 napon belül találkoznia kell a spermiummal hogy meg termékenyüljön. ha ezalatt a 24 óra alatt nem talákozik akkor felszívodik és köv hónapban jön a következö csak. ha megtermékenyül akkor még 1 hetet vándorol a méhedik és beágyazódik és kb plussz egy hét van a mensidig ami ilyenkor már általában nem jön meg amikor is te tesztelsz és pozitívat mutata a teszt.


de a megtermékenyüléshez minöségi spermára van szükség amit ha a párod nem termel akkor nem veled van a baj. de ez egy késöbbi vizsgálat lesz ha most nem sikerül teherbe esned. szóval kufircoljatok ma mindenképpen.

2008. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia, nem a kérdés a hülye hanem a válaszod!!!!


Kébzeld el hogy ismerem az egéssz folyamatot mert már szültem,a rendszer viszont nem engedte át a kérdésemet ami úgy hangzott hogy sikerült e valakinek a repesztő szuri segétségével teherbe esni... köszönöm a válaszod

2008. júl. 4. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

tényleg nemkéne idiota választ irni!nem ezt kérdezte!nem szidást kért hanem válászt!és a doki pont azért adot neki szurit mert látta hogy ez kel neki. szoval nem a párjában van a gond.


ne is figyelj oda az ilyen válaszadokra. irigyek!

igen valoszinüleg most nagy az esély a babára. szoval nagyon figyelj oda mikor lesz nyálkád. legyetek eggyütt minden másnak és bisztos a siker!

2008. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szió!Én is pár napja kaptam ilyen szurit,most reménykedve várakozok:)Nektek sikerült?Remélem igen!:)
2008. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szio mi ujs veled?
2008. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze tőle!És neked?
2008. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mivan azóta? fogadok emjött össze, mert már azt eldicsekedted volna nem?
2009. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!