Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az egy halvány...

Szerintetek az egy halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Lehet beképzelem már több mint egy éve próbálkozunk...ma kellene megjönnie, fájdogál a hasam a m ellem majd le szakad....Lehet ebből még valami?


[link]

[link]

[link]


2013. szept. 26. 07:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2013. szept. 26. 08:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Egyenlőre csak várni kell kb. 2-3 hetet akkor már 6 hetes lesz és akkor lehet menni a dokihoz szívhangot nézni. Ebben a várakozós 2-3 hétben szedhetsz folsavat (lila-sárga dobozos nap 1 szem) ha gondolod terhesvitamint is szedhetsz (én nem pártolom, de ez a te döntésed), pihenj sokat, egyél sok sok egészséges kaját, fogyassz bőven folyadékot. Esetleg ha zsúfolt a dokid akkor kérhetsz időpontot, de csak úgy, hogy már 6 hetes elmúltál. (jelenleg kb. 4 hetes terhes vagy, utolsó mensid első napjának vérzés már a terhességed 1. napjának számít) 6 hetesen a babának már lesz szívhangja (egy nagy szív lesz az egész gyerek :D) aztán a doki elküld majd védőnőhöz, vér és vizelet vizsgálatra. 6. hét körül kezdődnek majd a rosszullétek is. (B6 vitamin, jéghideg citromos víz, kóla hányingerre nagyszerűek, gyomorégésre és reggeli hányingerre párszám keksz) Amúgy pedig hidd el semmi de semmi nem változik attól, hogy babát vársz, én erre így 35 hetesen jöttem rá. :D Persze megnőtt a pocakom, aggódtam egy csomót, hogy vajon megmarad-e, jól fejlődik-e, egészséges, mikor fog már mozogni stb. Aztán most rájöttem, hogy ügyesek ezek a kis apróságok mert maguktól is tudják, hogyan kel egészségesen fejlődni és úgy is jelzik ha valami nagyon nem tetszik nekik. :D Éld nyugodtan az életedet, picit jobban vigyázz magatokra, de nyugodtan lehet bármit csinálni. (persze cigi, alkohol, extrém sportok kilőve :D )
2013. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

gratulálok!

szedj folsavat meg Elevitet. a folsav fontos!


2 kisfiú anyuja

2013. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Reggel már lerohantam ellevité be is kaptam már biztos ami biztos.

Kell még mellé folsav így is?

Kezdem magam beleélni...nem biztos hogy jó ez így...

2013. szept. 26. 12:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, hidd el minden rendben lesz. :)

Szurkolok neked!!

2013. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit hanyingert es hasmenest csinalt.
2013. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hányinger az nélkül is van :) kicsit vettem próbának mondták a gyógyszertárban hogy egyén függő kinek mit fogad be a szervezete...
2013. szept. 26. 14:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen kinek melyik vitamin válik be, nekem jó volt az Elevit de csak 1 dobozzal szedtem egész terhesség során, heti 1-2 szemet vettem csak be. Így szedtem is meg nem is. Nekem nem okozott tüneteket (székrekedés, hányinger, fejfájás stb.) de energikusabbnak éreztem magam tőle. Ajánlott a 12. hétig plusz folsavat is szedni, a folsav nem túladagolható így ha sok van kipisiled mint a C-vitamint. Próbálj nem túl pörögni azért a babától mert még bármi lehet, de természetesen örülni minden képen örül neki és vigyázz magatokra! Minden rendben lesz hidd el, nem kell semmivel sem kapkodni mindenre lesz idő a további 34 hétben :D !
2013. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!