Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült?

Megint nem sikerült?

Figyelt kérdés

A 24 napon vagyok.Ovu teszt szerint próbálkoztunk most először. A hőgörbém tipikusan trifázisos ilyen még sosem volt. Fájt a petefészkem a méhem. 5 napja fehér krémes folyásom van. A melleim csak akkor fájnak ha melltartó nélkül hajlongok akkor olyan mintha súlyokat tettem volna rá, de egyébként semmi.

Most úgy érzem elmúlt ez az erős folyásom. És a mellem sem olyan rettenet. hőm még mindig fönnt van és kicsit most már mensiszerű a fájdalom. Megint menzesz lesz? Ezt már nem hiszem el....:(


2008. júl. 4. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?Mióta próbálkoztok?
2008. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
több mint fél éve, de tesztet még nem csináltam nem merek..
2008. júl. 4. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel!Ebből még bármi lehet!!!

Én a múlt hónapban tuti biztos voltam benne, hogy sikerült teherbe esni, de mégsem.Nagyon csalódott voltam, ez volt az 5. próbálkozásunk. Aztán ebben a hónapban elmentem orvoshoz, mindent rendben talált, ettől azért megnyugodtam.

Tudom mit érzel és szerintem a sok agyalás nem tesz jót. Én minden hónapban az utolsó utáni pillanatig reménykedek, és tudom, hogy úgyis összejön!

Még van pár napod a menziig, tehát még bármi lehet!!

Szurkolok, hogy összejöjjön!!Türelem!

2008. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy. Igen én is voltam dokinál és azt mondta minden rendben, meg az ovu teszt is megnyugtatott kicsit hogy pém legalább van az biztos...
2008. júl. 4. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
szia mi 2 eve probalkozun k.En is voltam dokinal es azt mondta hogy minden rendben.Hidd el egyszer ugyis osszejon.pont azert nem akar sikerulni mert szeretnenk.A mai vilagba mar nem minden esetben jon ossze egybol egy baba.Mert nagyon sok a stresz.en minden honapban ugy erzem hogy most vegre sikerult de mindeg csalodot vagyok amikor megjon.neha mar ugy erzem hogy nekem nem lesz.de nem szabad feladni.remelem hamar osszejon mindenkinek aki csak szeretne egy babat
2008. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!